Анонси

19-25.12.2022 Запрошуємо на навчання в дистанційному навчальному курсі «Проєктна діяльність як компонент діяльнісного підходу» (15 годин)

Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом «Проєктна діяльність як компонент діяльнісного підходу» з 19 до 25 грудня 2022 року.

Якщо ви бажаєте отримати практичні навички щодо організації проєктної діяльності здобувачів освіти в НУШ, приєднуйтесь до дистанційного курсу «Проєктна діяльність як компонент діяльнісного підходу».

Під час навчання зможете удосконалити знання та уміння з планування та організації різних видів проєктної діяльності здобувачів освіти, створення чек-листів проєктів, презентації продуктів проєктної діяльності за допомогою цифрових інструментів. Ознайомитись з критеріями оцінювання та ефективного самооцінювання результатів проєктної діяльності здобувачів освіти. Для узагальнення та систематизації результатів навчання на курсі учасниками буде створено Google Сайт проєкту.

За підсумками учасники/ці отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою «Проєктна діяльність як компонент діяльнісного підходу» в кількості 15 годин.

Вартість навчання - 400 грн.

Реєстрація: https://bit.ly/3UB5Isu

Сайт курсу: https://bit.ly/3r2KaYA

Програма курсу: https://bit.ly/3R7Pswg

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерками Академії цифрового розвитку, тренерками НУШ Ольгою Богдановою та Інною Казанцевою. Наші тренерки протягом навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!

Для оплати онлайн використайте систему

21-27.11.2022 Запрошуємо на навчання в дистанційному курсі «Оцінювання результатів навчання учнів в умовах Нової української школи» (15 годин)

Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом «Оцінювання результатів навчання учнів в умовах Нової української школи» з 21 до 27 листопада 2022 року.


Якщо ви бажаєте отримати практичні навички щодо оцінювання результатів навчання учнів в умовах в НУШ, приєднуйтесь до дистанційного курсу «Оцінювання результатів навчання учнів в умовах Нової української школи».

Під час навчання ви створите власну модель оцінювання уроку, дидактичні матеріали та інтерактивні вправи в сервісах Mentimeter, Neapad LearningApps, Wordwall, Classtime, в Додатках Google для реалізації всіх видів оцінювання.

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерками Академії цифрового розвитку, тренерками Іриною Мельнічук та Наталією Маркусь. Наші тренерки протягом навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!

За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою «Оцінювання результатів навчання учнів в умовах Нової української школи» в кількості 15 годин.

Вартість навчання - 400 грн.

Інформаційний лист: https://cutt.ly/wMsCckG

Реєстрація: https://forms.gle/inFNGKd1brZDtxCE7

Сайт курсу: https://bit.ly/3DsXi0p

Програма курсу: https://bit.ly/3xwvi8b

Для оплати онлайн використайте систему

12-27.11.2022. Запрошуємо на навчання в авторському дистанційному навчальному курсі "Створюємо роздатковий дидактичний матеріал" (30 годин)

Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом “Створюємо роздатковий дидактичний матеріал” з 12 до 27 листопада 2022 року.

Зробити навчання наочним — це не тільки створити зорові образи, а й включити дитину безпосередньо в практичну діяльність.

Використання наочності у навчанні необхідне. Проте педагог має пам’ятати, що наочність — не самоціль, а засіб навчання. Невдало дібрані наочні матеріали відвертають увагу дітей, заважають засвоєнню знань. Правильно дібрана наочність підвищує ефективність навчання, викликає живий інтерес у дітей, полегшує засвоєння та усвідомлення матеріалу.

У своїй діяльності вчитель має бути готовий до розробки власних дидактичних матеріалів, навчити учнів сприймати ІКТ та допомагати у створенні нових власних дидактичних матеріалів.

Під час навчання ви зможете:

 • удосконалити навички роботи зі створення сучасного уроку з використанням роздаткового дидактичного матеріалу для організації очного, змішаного, дистанційного навчання;

 • навчитися створювати завдання для організації очного навчання з використанням друкованого дидактичного матеріалу за допомогою інструментів Canva, Microsoft Word, WordWall; завдання для організації змішаного та дистанційного навчання засобами Livworksheet, Wizerme, LearningApps; власні шаблони для організації різних видів діяльності засобами сервісу Canva; розробляти матеріали для створення лепбуків засобами Microsoft Word.

За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Створюємо роздатковий дидактичний матеріал" в кількості 30 годин.

Вартість навчання - 600 грн.

Інформаційний лист: https://cutt.ly/LB3NDIj

Зареєструватися: https://forms.gle/hszptp7SDvegAK3j7

Сайт курсу: https://sites.google.com/view/16-31102022/

Програма курсу: https://bit.ly/3s0DJpU

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якої підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!

Для оплати онлайн використайте систему

16-31.10.2022. Запрошуємо на навчання в авторському дистанційному навчальному курсі "Створення навчального відео" (30 годин)

Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом “Створення навчального відео” з 16 до 31 жовтня 2022 року.

Щоб записати цікавий та корисний відеоурок, необов’язково закінчувати режисерський факультет і витрачати великі кошти на апаратуру. Якісний навчальний ролик може зробити кожен педагог: достатньо аматорської відеокамери, мікрофону та уміння використовувати відповідні цифрові інструменти.

Під час навчання ми познайомимо вас з методикою створення навчального відео; навчимо створювати навчальний відеоконтент засобами Flipgrid, Кіностудія Live, Zoom, Loom, Prezi, Screencastify, Genially, Canva, Аudacity, EdPuzzle, VideoScribe, PowToon.

За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Створення навчального відео" в кількості 30 годин.

Вартість навчання - 600 грн.

Інформаційний лист: https://cutt.ly/MBwzx9Y

Зареєструватися: https://forms.gle/dcDffh2CzNtqaKHM9

Сайт курсу: https://sites.google.com/view/16-31-10-2022/

Програма курсу: https://bit.ly/3s0DJpU

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою та Ольгою Захар, компетенції яких підтверджені сертифікацією Google for Education. Наші тренери протягом навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!

Для оплати онлайн використайте систему

19-25.09.2022. Запрошуємо на навчання в дистанційному навчальному курсі «Реалізація діяльнісного підходу в умовах Нової української школи» (15 годин)

Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом «Реалізація діяльнісного підходу в умовах Нової української школи» з 19 до 25 вересня 2022 року.


Якщо ви бажаєте отримати практичні навички щодо реалізації діяльнісного підходу в НУШ, приєднуйтесь до дистанційного курсу «Реалізація діяльнісного підходу в умовах Нової української школи».


Під час навчання ви створите власну модель діяльнісного уроку, візуальний дидактичний матеріал засобами Canva, інтерактивні вправи в сервісах Wordwall та LearningApps, інтерактивне рефлексійне опитування, що дозволить вам використати діяльнісний підхід для формування ключових компетентностей. Після навчання ви на різних етапах уроку долучите учнів до створення ментальних карт, використовуючи сервіс Popplet, використаєте віртуальну дошку Jamboard для проведення дискусій, організуєте вивчення нового матеріалу засобами Genially, проконтролюєте перегляд учнями навчального відео засобами EdPuzzle, організуєте створення домашнього навчального відео учнями у сервісі Flipgrid, будете використовувати на уроці комікси та вправи для рефлексійної діяльності.


За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою «Реалізація діяльнісного підходу в умовах Нової української школи» в кількості 15 годин.


Вартість навчання - 400 грн.

Реєстрація: https://forms.gle/owEnh2h7vsDQxL8p6

Сайт курсу: https://sites.google.com/view/19-25-09-2022/

Програма курсу: https://cutt.ly/NCumXoK


Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерками Академії цифрового розвитку, тренерками Нової української школи Ольгою Богдановою та Тетяною Грабітченко. Наші тренерки протягом навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!

Для оплати онлайн використайте систему

19.07.-30.08.2022. Запрошуємо на серію вебінарів "НУШ від АЦР"

Ми продовжуємо серію заходів та активностей до річниці АЦР, діяльність якої наразі спрямована на підтримку України. Тренери Академії цифрового розвитку підготували для освітянської спільноти заходи з питань впровадження Нової української школи. Із детальним описом ініціативи, розкладом і організаційними питаннями можна ознайомитися на спеціальному сайті "НУШ від АЦР".


До вашої уваги серія вебінарів з 7 тем щодо впровадження НУШ в адаптаційному циклі. Ми плануємо виходити в ефір щовівторка о 16:00 починаючи з 19 липня 2022 року.


Участь у вебінарах безкоштовна, а сертифікаційний внесок ми передаватимемо на підтримку ЗСУ, щоб новий навчальний рік був для нас безпечним і мирним.


Вебінари будуть відбуватися на каналі You Tube. Попередньо реєструватися не потрібно. Достатньо приєднайтесь до прямого ефіру у час, що визначено у графіку. Для цього перейдіть на сторінку “Вебінари”, оберіть тему та натисніть кнопку “Дивитися”.


До зустрічі у прямих ефірах!

09.07.2022. Запрошуємо на навчання у відкритому дистанційному курсі "Сучасні засоби візуалізації даних: інфографіка в освіті" (30 годин)

Ви пропустили початок навчання у дистанційному курсі “Сучасні засоби візуалізації даних: інфографіка в освіті”? Вам потрібен власний час та темп для проходження курсу? Тоді вам точно стане у нагоді наш новий відкритий курс!


Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання у відкритому дистанційному курсі “Сучасні засоби візуалізації даних: інфографіка в освіті” з 09 липня 2022 року.


Для того, щоб отримати доступ до відкритого курсу, вам потрібно здійснити оплату за навчання та зареєструватися.

Після цього ви отримаєте:

 • матеріали курсу у захищеному середовищі Google Клас: відеоінструкції та завдання для виконання;

 • консультації тренера у приватних коментарях;

 • 30 хвилин разового живого спілкування з тренером за домовленістю;

 • електронний сертифікат про успішне завершення навчання за умови виконання необхідного мінімуму.


І головна умова: ми не обмежуємо вас у часі та темпі виконання завдань. Коли виконувати завдання - обираєте ви, а ми лише допомагаємо навчатися комфортно та легко.


Під час навчання учасники зможуть сформувати знання щодо поняття “інфографіка”, її складових, мети призначення відповідно до потреб та технологій створення інфографіки в освіті; удосконалити навички створення інфографіки та роботи з електронними ресурсами для створення інфографіки (Genially, Crello, Рiktochart, Canva, Easel.ly)


Програма курсу затверджена протоколом № 4 від 14 вересня 2021 року та опублікована на сайті Академії цифрового розвитку.


За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Сучасні засоби візуалізації даних: інфографіка в освіті" в кількості 30 годин.

Інформаційний лист: https://bit.ly/3bXduv8

Зареєструватися: https://forms.gle/uq98YiB3U9RKU7wP9

Детальна інформація про курс: https://sites.google.com/view/infograficavk


Для здійснення оплати, будь ласка, використайте такі реквізити:


ТОВ "АКАДЕМІЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ"

ЄДРПОУ 43109490

Р/р UA773005280000026007455070215

МФО 300528 в АТ «ОТП Банк»

Призначення платежу: ІНФБ (Інфографіка, Богданова, відкритий курс, 30 годин), ПІБ


Вартість навчання: 600 грн

Використайте свою перлинку та отримайте знижку 50 грн.

Перевірити наявність перлинок: https://bit.ly/3xvef4x


На вас чекає тренер Академії цифрового розвитку Ольга Богданова, яка надасть кваліфіковану консультацію під час навчання.

З нами навчатися цікаво, легко, корисно, сучасно, захопливо, зручно!

Для оплати онлайн використайте систему

29.06.2022, 14:00-15:30. Онлайн-тренінг “Можливості YouTube для освіти”

Запрошуємо всіх охочих на онлайн-тренінг “Можливості YouTube для освіти”, який відбудеться 29-го червня 2022 року о 14:00.

До участі у заході запрошуються педагогічні працівники усіх закладів освіти!

Тренінг покликаний ознайомити освітян усіх груп із головними функціями та принципами роботи YouTube, а також перевагами застосування для онлайн-викладання.

У програмі:

 • основи роботи з платформою;

 • пошук навчального матеріалу в YouTube;

 • використання YouTube для синхронного та асинхронного онлайн-викладання;

 • особливості інтеграції платформи до освітнього процесу.

Сайт події: https://sites.google.com/view/2906-2022.

Активний термін для складання тесту й можливості отримати сертифікат до 23:59 03 липня 2022 року.

Учасники, які по завершенню успішно складуть тест, отримають сертифікати про підвищення кваліфікації в обсязі 2 години безкоштовно.

23.06.2022, 14:00-16:00. Онлайн-семінар “Цифрові інструменти Google для вищої освіти”

Запрошуємо всіх охочих на онлайн-семінар “Цифрові інструменти Google для вищої освіти”, який відбувся 23-го червня 2022 року о 14:00.

До участі у заході запрошуються представники вищої та фахової передвищої освіти!

Під час заходу розглянуті головні переваги та особливості рішень Google for Education для вищої та фахової передвищої освіти.

У програмі:

 • Основи Google Workspace for Education. Огляд основних освітніх інструментів та функцій. Переваги в здійсненні управління закладом освіти

 • Практичні рекомендації щодо ефективного використання Google Академія

 • Демонстрація можливостей Розширеного пошуку Google та Google Сповіщень

 • Працюємо з даними: як використовувати Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform для наукової діяльності

 • Оновлення і доповнення цифрових інструментів Google Workspace for Education для оптимізації освітнього процесу онлайн

Сайт події: https://sites.google.com/view/2306-2022.

Активний термін для складання тесту й можливості отримати сертифікат до 23:59 26 червня 2022 року.

Учасники, які по завершенню успішно складуть тест, отримають сертифікати про підвищення кваліфікації в обсязі 2 години безкоштовно.

13-28.06.2022. Запрошуємо на навчання в авторському дистанційному навчальному курсі "Сучасні засоби візуалізації даних: платформа графічного дизайну Canva" (30 годин)

Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом “Сучасні засоби візуалізації даних: платформа графічного дизайну Canva” із 13 до 28 червня 2022 року.

Якщо ви давно мріяли бути майстром візуалізації даних але не знали де цьому навчитися, то приєднуйтесь до авторського дистанційного курсу “Сучасні засоби візуалізації даних: платформа графічного дизайну Canva”.

Під час навчання ви створите допис та обкладинку у Facebook, публікацію та історію в Instagram, банери, звичайні незвичайні презентації, інфографіку, мапу думок, комікси, аркуші завдань, візитну картку, квиток на подію, віртуальний фон для відеоконференції, сертифікат або диплом для нагородження, обкладинку каналу You Tube, заставку для відео, відеорекламу на You Tube, відеоколаж, мобільне відео, резюме, планувальник, графічний органайзер, календар, розклад занять, звіт. І це все за допомогою платформи графічного дизайну Canva.

А ще, Canva - це платформа для створення цікавого візуального дидактичного матеріалу. Готуємось до наступного навчального року вже зараз!

За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Сучасні засоби візуалізації даних: платформа графічного дизайну Canva" в кількості 30 годин.

Вартість навчання - 600 грн.

Інформаційний лист: https://bit.ly/3MrjTLD

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/gyrfqj9RtuByNh1s9

Сайт курсу: https://sites.google.com/view/13-28062022/

Програма курсу: https://bit.ly/3mD7iv4

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!

Для оплати онлайн використайте систему

06.06.2022. Відкритий дистанційний курс "Створення освітніх вебквестів" (30 годин)

Запрошуємо на навчання у відкритому дистанційному курсі "Створення освітніх вебквестів" (30 годин)


Ви пропустили початок навчання у дистанційному курсі “Створення освітніх вебквестів”? Вам потрібен власний час та темп для проходження курсу? Тоді вам точно стане у нагоді наш новий відкритий курс!


Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання у відкритому дистанційному курсі “Створення освітніх вебквестів” з 06 червня 2022 року.


Для того, щоб отримати доступ до відкритого курсу, вам потрібно здійснити оплату за навчання та зареєструватися.

Після цього ви отримаєте:

 • матеріали курсу у захищеному середовищі Google Клас: відеоінструкції та завдання для виконання;

 • консультації тренера у приватних коментарях;

 • 30 хвилин разового живого спілкування з тренером за домовленістю;

 • електронний сертифікат про успішне завершення навчання за умови виконання необхідного мінімуму.


І головна умова: ми не обмежуємо вас у часі та темпі виконання завдань. Коли виконувати завдання - обираєте ви, а ми лише допомагаємо навчатися комфортно та легко.


Під час курсу учасники зможуть навчитися створювати власні освітні вебквести, використовуючи різні онлайн-інструменти.


Програма курсу затверджена протоколом № 5 від 04 вересня 2020 року та опублікована на сайті Академії цифрового розвитку.


За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Створення освітніх вебквестів" в кількості 30 годин.

Інформаційний лист: https://bit.ly/3mkpLfc

Зареєструватися: https://forms.gle/3NsURDtFenYUK2Zs6

Детальна інформація про курс: https://sites.google.com/view/webqwestopen/


Для здійснення оплати, будь ласка, використайте такі реквізити:


ТОВ "АКАДЕМІЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ"

ЄДРПОУ 43109490

Р/р UA773005280000026007455070215

МФО 300528 в АТ «ОТП Банк»

Призначення платежу: ВВКБ (Вебквести, Богданова, відкритий курс, 30 годин), ПІБ


Вартість навчання: 600 грн

Використайте свою перлинку та отримайте знижку 50 грн.

Перевірити наявність перлинок: https://bit.ly/3xvef4x


На вас чекає тренер Академії цифрового розвитку Ольга Богданова, яка надасть кваліфіковану консультацію під час навчання.

З нами навчатися цікаво, легко, корисно, сучасно, захопливо, зручно!

Для оплати онлайн використайте систему

01.06.2022, 12:00-14:00. Всеукраїнський захід з безпеки онлайн до Всесвітнього дня захисту дітей

Запрошуємо навчальні заклади, молодіжні організації та волонтерські хаби долучитися до заходу!

Під час заходу учасники:

 • отримають рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в інтернеті;

 • навчаться використовувати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки;

 • дізнаються про останні тенденції та можливості edutainment контенту для навчання дітей та молоді;

 • отримають у подарунок кейс із методикою як організувати навчання онлайн і "Посібник із безпеки дітей в Інтернеті".

Сайт події: https://sites.google.com/view/0106-2022.

31.05.2022, 15:00-17:00. Вебінар "Систематизація даних за допомогою інструментів Google"

За навчальний рік на робочому столі комп'ютера та в інших 'надійних' місцях накопичується ціла купа файлів різного типу, які потрібно, а інколи й хочеться, десь прибрати. Як це зробити за допомогою Google таблиць, папок та ярликів на ПК?

Саме про це йтиметься у вебінарі.

Запрошуємо любителів наводити лад на робочому місці, яким би воно не було - реальне чи віртуальне - взяти участь у вебінарі!

Академія Цифрового Розвитку запрошує на вебінар ‘Систематизація даних за допомогою інструментів Google’, який відбудеться 31 травня 2022 року, о 15:00!

Учасники зможуть:

 • упорядкувати файли різного типу на робочому ПК чи ноутбуці;

 • за допомогою інструментів Google навести лад у цифрових файлах та джерелах, які зберігаються в https://cutt.ly/zQcVaEnмережі інтернет;

 • за підсумками тесту отримати сертифікат із цифровим компонентом на 02 години.

Що потрібно:

1). Заповніть реєстраційну форму.

2). Долучіться до відеоконференції або перегляньте відеозапис.

3). Оплатіть розробку й перевірку підсумкового тесту та наберіть принаймні 80% правильних відповідей у ньому (для отримання сертифікату).

Деталі та посилання:

 • Дата вебінара: 31 травня 2022 року, 15:00

 • Фаховий компонент: 02 години

 • Вартість участі: безкоштовно

 • Вартість розробки та перевірки тесту: 100 грн

 • Програма вебінара: клікніть тут

 • Сайт події: клікніть тут

 • Форма реєстрації: клікніть тут

 • Форма підтвердження оплати: клікніть тут


Інформаційний лист: https://cutt.ly/2HsyQNM

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/fbAQfe1nHuN5hv2YA

Сайт курсу: https://cutt.ly/YHeSA8N


Унікальність курсу полягає в можливості здійснення систематизації цифрового контенту освітянина за допомогою інструментів Google. Тренер Академії цифрового розвитку, Світлана Мотижен, Google Certified Educator Level 1,2; Google Certified Trainer

15.05.2022, 16:00-17:00. Вебінар "Освітня інфографіка"

Сучасне молоде покоління набагато краще сприймає графічні образи, ніж текст, тому візуалізація навчання все більше стає пріоритетом для освітян. Однією з форм підвищення інтенсифікації навчання може стати застосування інфографіки в якості наочності і не тільки.

Запрошуємо всіх охочих на вебінар "Освітня інфографіка", що відбудеться 15 травня 2022 року о 16:00.

До участі у заході запрошуються керівні та педагогічні працівники всіх закладів освіти!

Мета заходу: формування цифрової та фахової компетентності керівних і педагогічних кадрів щодо створення інфографіки в освіті.

На учасників чекатиме майстер-клас від сертифікованого тренера Google Ольги Богданової про можливості використання сучасної інфографіки в освіті.

Детальна інформатиція на сайті події: https://sites.google.com/view/15052022/

Реєстрація учасників: https://forms.gle/WG1RuwArR9raguU86

Участь безкоштовна.

Учасники, які по завершенню успішно складуть підсумковий тест, отримають сертифікати про підвищення кваліфікації в обсязі 2 академічні години.

26.04.2022, 14:00-15:00. Вебінар "Оновлення і доповнення цифрових інструментів Google для оптимізації освітнього процесу онлайн"

Запрошуємо всіх охочих на вебінар "Оновлення і доповнення цифрових інструментів Google для оптимізації освітнього процесу онлайн", який відбудеться 26-го квітня 2022 року о 14:00.

До участі у заході запрошуються педагогічні працівники всіх закладів освіти!

Вебінар спрямований на розвиток навичок працівників освітньої сфери у користуванні безкоштовними додатками Google. На учасників чекатиме майстер-клас від сертифікованого тренера Google Антоніни Букач про найважливіші цифрові інструменти, які допомагають у роботі освітян.

Сайт події: https://sites.google.com/view/26042022.

Реєструватися не потрібно - просто відкривайте на сайті сторінку "Трансляція" і переглядайте.

Учасники, які по завершенню успішно складуть тест, отримають сертифікати про підвищення кваліфікації в обсязі 2 години безкоштовно.

19.04.2022, 14:00-15:00. Вебінар "Ефективні рішення Google для оптимізації освітнього процесу онлайн"

Запрошуємо всіх охочих на вебінар "Ефективні рішення Google для оптимізації освітнього процесу онлайн", який відбудеться 19-го квітня 2022 року о 14:00.

До участі у заході запрошуються педагогічні працівники всіх закладів освіти!

Вебінар спрямований на розвиток навичок працівників освітньої сфери у користуванні безкоштовними додатками Google. На учасників чекатиме майстер-клас від сертифікованого тренера Google Антоніни Букач про найважливіші цифрові інструменти, які допомагають у роботі освітян.

Сайт події: https://sites.google.com/view/19042022.

Реєструватися не потрібно - просто відкривайте сайт і переглядайте.

Учасники, які по завершенню успішно складуть тест, отримають сертифікати про підвищення кваліфікації в обсязі 2 години безкоштовно.

24.04-15.05.2022. Дистанційний курс "Створення освітніх вебквестів" (30 годин)

Запрошуємо на навчання в авторському дистанційному навчальному курсі "Створення освітніх вебквестів" (30 годин)


Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом “Створення освітніх вебквестів” із 24 квітня до 15 травня 2022 року.

Якщо ви сучасний учитель і агент змін в Новій українській школі; якщо ви постійно у своїй роботі використовуєте нові технології навчання або тільки мрієте про це; якщо ви не знаєте, що таке освітні вебквести і мрієте навчитися їх створювати, то приєднуйтесь до авторського дистанційного курсу “Створення освітніх вебквестів”.

Під час навчання ми познайомимо вас з методикою створення та використання освітніх вебквестів та навчимо створювати власний освітній вебквест із використанням різних онлайн-інструментів.

За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Створення освітніх вебквестів" в кількості 30 годин.

Вартість навчання - 600 грн.

Інформаційний лист: https://bit.ly/3oZgyuv

Зареєструватися: https://forms.gle/ayz3eP7SNVVCHLvx7

Сайт курсу: https://sites.google.com/view/2404-15052022/

Програма курсу: https://bit.ly/3s0DJpU

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!

Для оплати онлайн використайте систему

17.04-08.05.2022. Дистанційний курс "Створення навчального відео" (30 годин)

Запрошуємо на навчання в авторському дистанційному навчальному курсі "Створення навчального відео" (30 годин)


Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом “Створення навчального відеоіз 17 квітня до 08 травня 2022 року.

Щоб записати цікавий та корисний відеоурок, необов’язково закінчувати режисерський факультет і витрачати великі кошти на апаратуру. Якісний навчальний ролик може зробити кожен педагог: достатньо аматорської відеокамери, мікрофону та уміння використовувати відповідні цифрові інструменти.

Під час навчання ми познайомимо вас з з методикою створення навчального відео; навчимо створювати навчальний відеоконтент засобами Flipgrid, Кіностудія Live, Zoom, Loom, Prezi, Screencastify, Genially, Canva, Аudacity, EdPuzzle, VideoScribe, PowToon.

За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Створення навчального відео" в кількості 30 годин.

Вартість навчання - 600 грн.

Інформаційний лист: https://bit.ly/37rl8vC

Зареєструватися: https://forms.gle/bSjqv4RE2hbuYEpK7

Сайт курсу: https://sites.google.com/view/1704-08052022/

Програма курсу: https://bit.ly/3s0DJpU

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою та Ольгою Захар, компетенції яких підтверджені сертифікацією Google for Education. Наші тренери протягом навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!

Для оплати онлайн використайте систему

07.03-25.03.2022 Дистанційний навчальний курс “Адміністрування Google Workspace for Education” (30 годин)

Дистанційний курс “Адміністрування Google Workspace for Education"

(30 год.). 07.03-25.03.2022

Ви вмієте грати на роялі, але не знаєте як настроїти його, тоді вам до нас,

на наш курс "Адміністрування Google Workspace for Education"!

Після завершення курсу ви навчитеся:

 • реєструвати власні домени для навчальних закладів безкоштовно на HOSTiQ.ua;

 • готувати пакет документів для реєстрації на Google Workspace for Education та на підтвердження статусу освітнього закладу;

 • налаштовувати консоль адміністратора як з допомогою “Майстра налаштування Google Workspace for Education для домену так і власноруч;

 • створювати організаційні підрозділи із декількох рівнів, що зараз дуже актуально в період створення опорних навчальних закладів з їх філіями;

 • додавати користувачів та створювати групи та класи;

 • надавати різні рівні доступів для різних груп користувачів;

 • керувати адміністративними ролями та призначати на них досвідчених користувачів;

 • керувати додатками та їх налаштуванням для учасників навчального процесу;

 • керувати доменами та вносити їх в білий список;

 • переглядати дані про використання Google Workspace for Education в організації;

 • формувати звіти та надсилати їх для аналітики дирекції навчального закладу;

 • проводити заходи безпеки та налаштовувати пристрої для захисту корпоративного домену від зовнішнього втручання.

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку, компетенції котрого підтверджені сертифікацією Google for Education, який протягом терміну навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!


На вас чекає тренер Академії цифрового розвитку Матвійчук Святослав Маркіянович, вчитель інформатики та математики Малинівського НВК “ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ст.”, спеціаліст вищої категорії, Google Certified Educator Level 1.

Вартість навчання: 600 грн.

Інформаційний лист: https://cutt.ly/zm2Humk

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/YwDyu4QDy5yCPjTL8

Сайт курсу: https://cutt.ly/2PU0QPT

Програма курсу: https://cutt.ly/BE9FAPP

Відеоанонс курсу: https://www.youtube.com/watch?v=D-EM3pYfns8

Для оплати онлайн використайте систему

03.03-13.03.2022. Дистанційний курс "Електронний журнал в освітній діяльності за допомогою Google Таблиць" (15 годин)

Запрошуємо на навчання в авторському дистанційному навчальному курсі "Електронний журнал в освітній діяльності за допомогою Google Таблиць" (15 годин)


Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом “Електронний журнал в освітній діяльності за допомогою Google Таблиць" із 03 березня до 13 березня 2022 року.

Курс має практичне спрямування, враховує напрями щодо використання електронних журналів з використанням сервісу Google Таблиці, імпортування оцінок до Google Таблиці з Google Клас, використання формул для автоматизації обчислень, знайомство з онлайн-сервісами, які працюють на базі Google Таблиць.

За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Електронний журнал в освітній діяльності за допомогою Google Таблиць" в кількості 15 годин.

Вартість навчання - 400 грн.

Інформаційний лист: https://cutt.ly/UPIrY2D

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/fPGbB6JeH33UXuTP7

Сайт курсу: https://cutt.ly/tPU5MtO

Формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Семенюком Віктором. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!

Для оплати онлайн використайте систему

20.02.2022. Відкритий дистанційний курс "Використання інтерактивних аркушів та плакатів в освітній діяльності" (30 годин)

Запрошуємо на навчання у відкритому дистанційному курсі "Використання інтерактивних аркушів та плакатів в освітній діяльності" (30 годин)

Ви пропустили початок навчання у дистанційному курсі “Використання інтерактивних аркушів та плакатів в освітній діяльності”? Вам потрібен власний час та темп для проходження курсу? Тоді вам точно стане у нагоді наш новий відкритий курс!

Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання у першому відкритому дистанційному курсі “Використання інтерактивних аркушів та плакатів в освітній діяльності” з 20 лютого 2022 року.

Для того, щоб отримати доступ до відкритого курсу, вам потрібно здійснити оплату за навчання та зареєструватися.

Після цього ви отримаєте:

 • матеріали курсу у захищеному середовищі Google Клас: відеоінструкції та завдання для виконання;

 • консультації тренера у приватних коментарях;

 • 30 хвилин разового живого спілкування з тренером за домовленістю;

 • електронний сертифікат про успішне завершення навчання за умови виконання необхідного мінімуму.

І головна умова: ми не обмежуємо вас у часі та темпі виконання завдань. Коли виконувати завдання - обираєте ви, а ми лише допомагаємо навчатися комфортно та легко.

Під час курсу учасники зможуть навчитися створювати:

 • демонстраційні інтерактивні плакати (ThingLink, Genial.ly);

 • інтерактивні плакати для шкільних газет, постерів та малювання (Canva, Jamboard);

 • інтерактивні аркуші (Liveworksheets, WIZER);

 • онлайн-дошки для збереження нотаток, та організації спільної роботи з різноманітним контентом (Сonceptboard, Miro);

 • використовувати інтерактивні аркуші та плакати в освітньому процесі.

Програма курсу затверджена протоколом № 2 від 04 березня 2020 року та опублікована на сайті https://bit.ly/3s0DJpU.

За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Використання інтерактивних аркушів та плакатів в освітній діяльності" в кількості 30 годин.

Інформаційний лист: https://bit.ly/3GWIUvj

Зареєструватися: https://forms.gle/98wrmLjPR614qPM38

Детальна інформація про курс: https://sites.google.com/view/viapopen

Для здійснення оплати, будь ласка, використайте такі реквізити:

ТОВ "АКАДЕМІЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ"

ЄДРПОУ 43109490

Р/р UA773005280000026007455070215

МФО 300528 в АТ «ОТП Банк»

Призначення платежу: ВІАПБЗ022230 (Аркуші+плакати, Богданова, відкритий, 30 годин), ПІБ

Вартість навчання: 600 грн

Використайте свою перлинку та отримайте знижку 50 грн.

Перевірити наявність перлинок: https://bit.ly/3xvef4x

На вас чекають тренери Академії цифрового розвитку Ольга Богданова та Ольга Захар, які нададуть кваліфіковану консультацію під час навчання.

З нами навчатися цікаво, легко, корисно, сучасно, захопливо, зручно!

Для оплати онлайн використайте систему

11.02-21.02.2022. Дистанційний навчальний курс "Цифрові інструменти для сучасного уроку хімії" (15 годин)

Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом “Цифрові інструменти для сучасного уроку хімії

(11-21 лютого 2022 року).


Ви вчитель / вчителька хімії?

А чи всі ваші учні люблять цю магічну науку та відчувають себе чарівниками, як відчували себе на перших уроках у сьомому класі? Чи не втратили вони інтересу до вивчення предмета через неповне розуміння складних понять, термінів, хімічних реакцій, явищ тощо?

Чи легко вам було під час дистанційного навчання пояснювати новий навчальний матеріал, налагоджувати зворотний зв'язок з учнями?

Якщо ви зіткнулися з такими проблемами, тоді запрошуємо на дистанційний курс “Цифрові інструменти для сучасного уроку хімії” з 11 лютого по 21 лютого 2022 року.


Після завершення курсу ви зможете:

 • використовувати інтерактивні симуляції, які значно спрощують розуміння учнями навчального матеріалу;

 • створювати моделі молекул у форматах 2-D та 3-D онлайн;

 • створювати документи з різними хімічними структурами, формулами;

 • наповнювати структуру персонального блогу-портфоліо, освітнього веб-сайту візуальним предметним контентом.

За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Цифрові інструменти для сучасного уроку хімії” в кількості 15 годин.

Вартість навчання: 400 грн.

Інформаційний лист: https://bit.ly/3umocCG

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/FTTnY1GqCkwtyA4J6

Сайт курсу: https://bit.ly/35KgNTo

Програма курсу: https://bit.ly/2X0tt4z

Для оплати онлайн використайте систему

08.02-25.02.2022. Дистанційний навчальний курс "Сучасні онлайн-інструменти у професійній діяльності педагога ЗДО" (15 годин)

Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом “Сучасні онлайн-інструменти у професійній діяльності педагога ЗДО(08-25 лютого 2022 року).

Сьогодні цифрові технології навколо нас всюди. Їх застосування відкриває перед освітянами великі можливості. Коли починати процес формування цифрової грамотності? Останні дослідження говорять, що це слід робити, починаючи з дошкільного віку. Тому вихователю вкрай необхідно працювати над самовдосконаленням з питань застосування інформаційних технологій.

Якщо Ви - педагог ЗДО і прагнете йти у ногу з часом, долучайтесь до навчання!

Під час навчання ви зможете:

 • розглянути можливості різних цифрових ресурсів у професійній діяльності педагога ЗДО;

 • розробити та наповнити контентом персональний вебресурс;

 • створити власні інформаційні продукти для роботи з дітьми дошкільного віку;

 • створити анкети та опитування для батьків.

За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Сучасні онлайн-інструменти у професійній діяльності педагога ЗДО" у кількості 15 годин.

Вартість навчання: 400 грн

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/ZWrthhrQptSyr9cp8

Сайт курсу: https://cutt.ly/dOzZVTn

Для оплати онлайн використайте систему

03.02-20.02.2022. Дистанційний курс "Ефективне оцінювання з Classtime" (30 годин)

Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання за дистанційним курсом “Ефективне оцінювання з Classtime” з 03 лютого до 20 лютого 2022 року.

Сучасному вчителю – сучасні інструменти оцінювання, які забезпечать зрозумілі та відкриті стосунки між учителем та здобувачем освіти.

Під час курсу учасники:

 • ознайомляться з функціональними можливостями платформи Classtime;

 • ознайомляться з техніками формувального оцінювання та навчаться реалізовувати їх засобами Classtime;

 • створять групи питань самооцінювання та взаємооцінювання засобами Classtime;

 • створять навчальні тести та тести оцінювання знань засобами Classtime;

 • навчаться здійснювати поточне чи тематичне оцінювання так, щоб здобувачі освіти дотримувалися академічної доброчесності

 • навчаться організовувати взаємозв’язок між учнями за допомогою цифрових інструментів.

За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Ефективне оцінювання з Classtime" в кількості 30 годин.

Вартість навчання - 600 грн.

Інформаційний лист: http://surl.li/bcmvk

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/aWFJxtCNLF5Lxpvn6

Сайт курсу: https://sites.google.com/view/efektyvnoociny

Програма курсу: http://surl.li/syfe

Наші курси - це живе спілкування з тренером АЦР, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Тренер протягом навчання консультує, допомагає та забезпечує комфортні умови навчання!

Для оплати онлайн використайте систему

24.01-08.02.2022 Дистанційний навчальний курс "Організація спільної діяльності педагогічного колективу засобами Google-інструментів" (30 годин)


Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання за дистанційними курсом “Організація спільної діяльності педагогічного колективу засобами Google-інструментів”. Тривалість навчання з 24 січня до 08 лютого 2022 року.

Вам відомо, що будь-яку велику справу можна здолати мистецтвом маленьких кроків? У нас ви отримаєте інструменти, які допоможуть вам робити ці кроки більш результативно.

Якщо ви прагнете вдосконалити цифрові навички для колективної взаємодії, підвищити ефективність обміну інформацією, яка необхідна для успішної спільної роботи, навчитися оперативно погоджувати дії в режимі “реального часу”, бути готовим до вирішення важливих колективних завдань, то вам стане у пригоді курс “Організація спільної діяльності педагогічного колективу засобами Google-інструментів”.


Учасники курсу зможуть навчитися:

 • створювати Chat-кімнати та групи для комунікації;

 • упорядковувати вхідні листи й документацію;

 • планувати спільні події, інтерактивні відеозустрічі;

 • створювати опитування для учасників освітнього процесу;

 • інформувати аудиторію за допомогою Google Сайтів.


За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Організація спільної діяльності педагогічного колективу засобами Google-інструментів" у кількості 30 годин.

Інформаційний лист: https://cutt.ly/mIllOYh

Посилання на форму реєстрації: https://cutt.ly/fIlQvFR

Сайт курсу: https://cutt.ly/OIlxng6

Вартість навчання - 600 грн

Використайте свою перлинку та отримайте знижку 50 грн.

Перевірити наявність перлинок: https://bit.ly/3xvef4x

Для здійснення оплати, будь ласка, використайте такі реквізити:


ТОВ "АКАДЕМІЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ"

ЄДРПОУ 43109490

Р/р UA773005280000026007455070215

МФО 300528 в АТ «ОТП Банк»

Призначення платежу: ОСДБ12230 (Організація спільної діяльності, Близнюк,січень, 30 годин), ПІБ


Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренеркою Академії цифрового розвитку Валентиною Близнюк . Наша тренерка протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання.

Для оплати онлайн використайте систему

17.01-04.02.2022 Дистанційний навчальний курс “Адміністрування Google Workspace for Education” (30 годин)

Дистанційний курс “Адміністрування Google Workspace for Education" (30 год.). 17.01-04.02.2022


Гарний господар готовить сани влітку, а воза взимку і заздалегідь підготує латформу Google Workspace for Education для організації та проведення дистанційного навчання у своєму навчальному закладі. А ви, приготували свої сани до нового навчального року? Реєструйтеся у дистанційному курсі “Адміністрування Google Workspace for Education", щоб вчителі і діти змогли на санях покататись і комфортно навчатися та ще й отримувати задоволення від навчального процесу. Тож часу марно не гайте, а до нас, в АЦР поспішайте! Саме з цією метою для вас, адміністраторів, бійців невидимого фронту, і організований нашою Академією цифрового розвитку цей курс.

Після завершення курсу ви навчитеся:

 • здійснювати реєстрацію домена для навчального закладу;

 • готувати пакет документів для реєстрації на Google Workspace for Education;

 • налаштовувати консоль адміністратора Google Workspace for Education ;

 • створювати організаційні підрозділи із декількох рівнів для організації діяльності опорних навчальних закладів та їх філій.

 • додавати користувачів та створювати групи та класи...

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку, компетенції котрого підтверджені сертифікацією Google for Education, який протягом терміну навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!


На вас чекає тренер Академії цифрового розвитку Матвійчук Святослав Маркіянович, вчитель інформатики та математики Малинівського НВК “ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ст.”, спеціаліст вищої категорії, Google Certified Educator Level 1.

Вартість навчання: 600 грн.

Інформаційний лист: https://cutt.ly/zm2Humk

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/YwDyu4QDy5yCPjTL8

Сайт курсу: https://cutt.ly/VUOysto

Програма курсу: https://cutt.ly/BE9FAPP

Відеоанонс курсу: https://www.youtube.com/watch?v=D-EM3pYfns8і

Для оплати онлайн використайте систему

15.01.2022 Запрошуємо на навчання у відкритому дистанційному курсі "Використання сервісу Genially в електронному навчанні" (30 годин)

Ви пропустили початок навчання у дистанційному курсі “Використання сервісу Genially в електронному навчанні”? Вам потрібен власний час та темп для проходження курсу? Тоді вам точно стане у нагоді наш новий відкритий курс!


Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання у першому відкритому дистанційному курсі “Використання сервісу Genially в електронному навчанні” з 15 січня 2022 року.


Для того, щоб отримати доступ до відкритого курсу, вам потрібно здійснити оплату за навчання та зареєструватися.

Після цього ви отримаєте:

 • матеріали курсу у захищеному середовищі Google Клас: відеоінструкції та завдання для виконання;

 • консультації тренера у приватних коментарях;

 • 30 хвилин разового живого спілкування з тренером за домовленістю;

 • електронний сертифікат про успішне завершення навчання за умови виконання необхідного мінімуму.


І головна умова: ми не обмежуємо вас у часі та темпі виконання завдань. Коли виконувати завдання - обираєте ви, а ми лише допомагаємо навчатися комфортно та легко.


Під час курсу учасники зможуть навчитися створювати:

 • персональний брендинг;

 • інтерактивні плакати та презентації;

 • інфографіку та діаграми;

 • віртуальний підручник та відеопрезентації;

 • вправи, ігри та вікторини;

 • комікси, квести;

 • інтерактивні картки.


Програма курсу затверджена протоколом № 2 від 04 березня 2020 року та опублікована на сайті Академії цифрового розвитку.


За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Використання сервісу Genially в електронному навчанні" в кількості 30 годин.

Інформаційний лист: https://bit.ly/3noIbwb

Зареєструватися: https://forms.gle/grHJsGkcuwTwnPiSA

Детальна інформація про курс: https://sites.google.com/view/vidgenially


Для здійснення оплати, будь ласка, використайте такі реквізити:


ТОВ "АКАДЕМІЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ"

ЄДРПОУ 43109490

Р/р UA773005280000026007455070215

МФО 300528 в АТ «ОТП Банк»

Призначення платежу: СГБВ012230 (Сервіс Genially, Богданова, лютий, 30 годин), ПІБ


Вартість навчання: 600 грн

Використайте свою перлинку та отримайте знижку 50 грн.

Перевірити наявність перлинок: https://bit.ly/3xvef4x


На вас чекає тренер Академії цифрового розвитку Ольга Богданова, яка надасть кваліфіковану консультацію під час навчання.

З нами навчатися цікаво, легко, корисно, сучасно, захопливо, зручно!

Для оплати онлайн використайте систему