У вас залишилися невирішені питання щодо курсів, вебінарів або заходів від АЦР? А можливо у вас є пропозиції для нас? Ми цінуємо вашу думку та готові дати відповіді на всі ваші питання та пропозиції.

Залиште своє питання чи відгук у формі зворотного зв'язку. Ви також можете звернутися до відповідей на поширені запитання.

Поширені запитання

Як зареєструватися на курс чи захід? 

Як отримати консультацію? 

1.Щоб замовити консультацію, перейдіть до розділу  «Підвищення кваліфікації» на сайті АЦР і виберіть сторінку «Навчання». Натисніть кнопку «Замовити консультацію».

2.Заповніть форму для реєстрації та проведіть оплату послуги.

3.Очікуйте на телефонний дзвінок від АЦР, щоб погодити тему, тренера та дату консультації. 

Де знайти інформацію для укладання договору на отримання послуг 

На сайті АЦР перейдіть до розділу «Про нас». У нижній частині сторінки ви знайдете зелену кнопку  «Договір про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації». Натисніть на цю кнопку, щоб завантажити шаблон договору. 

Де знайти сертифікат про успішне завершення навчання? 

Щоб знайти інформацію про сертифікати, на сайті АЦР перейдіть до розділу «Підвищення кваліфікації» і виберіть сторінку «Результати навчання». Там ви знайдете жовту кнопку «Перевірити сертифікати». У нижній частині таблиці оберіть рік, коли ви підвищували кваліфікацію.

На ПК: Натисніть Ctrl+F. Праворуч угорі в поле пошуку введіть своє прізвище.

На мобільному пристрої: Праворуч угорі натисніть значок “три крапки” і зі списку оберіть інструмент«Знайти на сторінці». У поле пошуку введіть своє прізвище. Угорі (біля введеного прізвища) натискайте значок  «стрілки вверх-вниз». Знайдіть своє прізвище та ім’я у списку (система виділяє ім’я кольором, щоб користувачам було зручно орієнтуватися у списку). У рядку з вашим прізвищем та ім’ям праворуч знайдете інформацію про сертифікат. 

Які послуги можна отримати в АЦР? 

Формати заходів, які пропонує АЦР: очні заходи, масові дистанційні курси, відкриті онлайн-заходи, майстер-класи, вебінари, регіональні тренінги, консультації. 

На сайті АЦР відвідайте сторінку «Програми курсів» у розділі «Підвищення кваліфікації», щоб детальніше дізнатися про всі заходи, які проводить АЦР. 

Чи можна замовити курс/тренінг для свого колективу? 

Так, можна. Для цього, будь ласка, виберіть опцію «За договором» у розділі «Умови співпраці»  в формі замовлення. 

Щоб отримати шаблон Договору, перейдіть до розділу  «Про нас» на сайті АЦР та натисніть зелену кнопку  «Договір про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації». 

Чи має АЦР ліцензію? 

Ні, але ТОВ «Академія цифрового розвитку»  є суб'єктом підвищення кваліфікації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №800

Згідно з розділом 7, статтею 59, пунктом 2, пп. 3 Закону України «Про освіту»: «Педагогічні та науково-педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію в інших суб’єктів освітньої діяльності, фізичних та юридичних осіб. Результати підвищення кваліфікації педагогічного (науково-педагогічного) працівника у таких суб’єктів визнаються окремим рішенням педагогічної (вченої) ради. Умови і порядок визнання результатів підвищення кваліфікації у таких суб’єктів визначаються відповідно до частини шостої цієї статті» .

Постанова Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 визначає умови та порядок визнання результатів підвищення кваліфікації.

Ви можете знайти більше інформації на сторінці  «Про нас» на сайті АЦР. 

Чи потрібно затверджувати сертифікат, отриманий за успішне навчання в АЦР? 

Так, ви навчалися за освітньою програмою підвищення кваліфікації. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №800, вам потрібно надати педагогічній або вченій раді копію сертифіката, програму підвищення кваліфікації, за якою ви навчалися та отримали сертифікат.

Програми опубліковано на сайті АЦР у розділі «Підвищення кваліфікації». Інформацію про сертифікати можна знайти на сторінці «Результати навчання».