Детальніше про подію

Сучасному педагогу варто орієнтуватися у різноманітті пропозицій, які пропонують різні суб’єкти підвищення кваліфікації, щодо формування власної професійної компетентності.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 800 від 21 серпня 2019 року педагогічні та науково-педагогічні працівники самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації. Тому варто вміти розрізняти курси підвищення кваліфікації за їх формами, видами та напрямками.

Сертифікований захід “Онлайн-круїз з “Академією цифрового розвитку” спрямований на формування фахової компетентності педагогів щодо професійного розвитку в ТОВ “Академія цифрового розвитку” у 2021-2022 навчальному році та ознайомлює учасників з характеристиками та особливостями традиційних та інноваційних форм, видів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів, а також можливості міжнародної сертифікації Google for Education в Україні.

Під час заходу учасники познайомляться з новинками відомих онлайн-сервісів та матимуть можливість продемонструвати свою майстерність щодо практичного їх використання.

Мета заходу: формування фахової компетентності педагогів щодо професійного розвитку в ТОВ “Академія цифрового розвитку” у 2021-2022 навчальному році за допомогою різних форм, видів і напрямків підвищення кваліфікації.

Основні завдання:

  • сформувати знання щодо класифікації форм, видів і напрямків підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів;

  • удосконалити (сформувати) вміння щодо формування власної фахової компетентності педагогічних та керівних кадрів шляхом вибору відповідного курсу для підвищення кваліфікації.

Квиток

Отримайте власний номер квитка, за кодом якого буде здійснено перший розіграш, у таблиці, яка буде оновлюватися щодня до початку круїзу, адже реєстрація ще триває:

  1. Відкрийте таблицю за посиланням https://bit.ly/3jYB4JM

  2. Знайдіть власне прізвище та запам’ятайте відповідний номер квитка

  3. У прямому ефірі слідкуйте за розіграшем (можна переглянути в записі)

  4. У разі виграшу заповніть форму, яка буде надіслана на електронну скриньку, яку ви вказали при реєстрації не пізніше 14 липня 2021 року.

Гарантована знижка -50 грн.

  • Будь ласка, відкрийте таблицю https://bit.ly/3xGJ99W й ознайомтеся зі списком щасливчиків! Саме ця тисяча учасників гарантовано отримали відповідну знижку!

  • Активувати її можна вже на першому заході АЦР у серпні при заповненні реєстраційної форми - просто впишіть до відповідного поля номер свого квитка.

  • Під час круїзу ми окремо розповімо про цю акцію!


Інформацію про можливість отримати за підсумками круїзу сертифікат на 2 чи 4 години з підвищення кваліфікації (фаховий компонент) шукайте у розділі Сертифікати.