ТОВ "Академія цифрового розвитку" є суб’єктом підвищення кваліфікації 

Інформація про суб'єкта підвищення кваліфікації:

Ми діємо на підставі

Формати заходів, які пропонує Академія: очні заходи, масові дистанційні курси, відкриті онлайн-заходи, майстер-класи, вебінари, регіональні тренінги та інші.

Аудиторію учасників заходів Академії складають учителі, викладачі, управлінці, медики, люди похилого віку, люди з особливими потребами, журналісти, місцеві експертки, молодь. 


Протягом часу становлення Академія має визнання через десять підписаних меморандумів про співпрацю з партнерами в освітньому і громадському секторі, органах влади та місцевого самоврядування; шість договорів на використання програм в різних ОІППО, успішні моделі для закладів, персональні кейси й програми реалізацій проєктів.

Навчання в Академії: обов’язкове практичне застосування компетенцій в рамках окремих, власних, або спільних із партнерами проєктів. Після завершення навчання учасники отримують навички не тільки використання хмарних технологій, різних додатків Google в освітньому чи управлінському процесі, повсякденній діяльності, а й отримують практику спільної онлайн-діяльності, взаємодії, налагодження комунікації, створюють власні онлайн-ресурси. Забезпечується навчання впродовж життя, без статусу якого не може існувати інформаційне суспільство, для різних вікових та професійних категорій учасників. Цифрові інструменти розглядаються з практичної точки зору й реалізації для вирішення конкретних практичних задач.


Освітні програми опубліковані у розділі "Програми курсів"

За результатами проходження підвищення кваліфікації видається сертифікат

Сертифікат містить: повне найменування суб’єкта підвищення кваліфікації, тему, обсяг підвищення кваліфікації у годинах та/або кредитах ЄКТС, прізвище, ім’я та по батькові особи, яка підвищила кваліфікацію, опис досягнутих результатів навчання, дату видачі та обліковий запис документа, найменування посади, прізвище, ініціали особи, яка підписала документ від імені суб’єкта підвищення кваліфікації та її підпис

Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації оприлюднюється на вебсайті й містить реєстр (розділ "Результати навчання")