Підвищення кваліфікації

Представте педагогічній чи вченій раді програму з підвищення кваліфікації, за якою ви навчалися та отримали сертифікат відповідності. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 800 розділ "Програми курсів" містить перелік опублікованих освітніх програм.

Продемонструйте свої результати навчання відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 800. Розділ "Результати навчання" містить перелік виданих документів про підвищення кваліфікації, оприлюднюється на вебсайті й містить реєстр.

Замовте тренінг-інтенсив для педагогів свого закладу освіти. У розділі "Тренінги" ви знайдете опис алгоритму замовлення очних трененгів.

Вам терміново потрібно пройти курси? Бажаєте пройти курс без прив'язки до термінів? Оберіть власний темп для навчання та приєднуйтесь до відкритих курсів!

Ви пропустили початок вебінара? Не встигли пройти підсумковий тест? Бажаєте отримати сертифікат за результатами переглянутого вебінара? Завітайте до розділу "Відкриті вебінари"!

Навчальні відкриті відео від тренерів Академії цифрового розвитку для вільного використання допоможуть опанувати онлайн-сервіси.