Види освітніх послуг від АЦР з розвитку цифрових компетентностей 

Запрошуємо вас стати учасниками  авторських дистанційних курсів з використання різноманітних цифрових інструментів,  інтерактивних вебінарів,  тренінгів або отримати  індивідуальну консультацію з актуальних для вас питань. 

Відвідайте вебінари від кращих тренерів цифрового розвитку у реальному часі й отримайте актуальну інформацію, практичні поради та купу подарунків до своєї скарбнички. Характерною особливістю наших вебінарів є інтерактивність, можливість проведення дискусій, обміну інформацією в реальному часі. 

Слідкуйте за новинами та не пропустіть початок. За підсумками навчання ви зможете отримати сертифікат на 2 академічні години.

Ви не встигли на онлайн-трансляцію вебінару, який вас зацікавив або вам потрібен сертифікат? Це не проблема! Наші вебінари відкриті для перегляду! 

Відкритий вебінар – це запис вебінару, який ви можете переглянути у будь-який зручний для вас час. 

 Для цього достатньо виконати кілька  простих кроків:

Приєднуйтеся до наших дистанційних курсів та рухайтеся вперед разом з нами! 

Особливостями наших курсів є:

Слідкуйте за новинами та не пропустіть час реєстрації на дистанційний курс.

Ви пропустили початок навчання у дистанційному курсі? Зареєструвалися на курс, але життєві обставини не дали можливості його закінчити? Вам потрібен власний час та темп для проходження курсу?

Тоді вам точно стануть у пригоді наші відкриті курси!

Ми пропонуємо навчання на відстані, яке  необмежено в часі (від кількох днів до кількох тижнів або місяців) та допомагаємо опанувати обрану тему комфортно, результативно та легко.  Для того, щоб отримати доступ до відкритого курсу, вам потрібно здійснити оплату за навчання та зареєструватися.

Після цього ви отримаєте:

Тренінг є одним з найбільш ефективних методів навчання. Це активний метод отримання нової інформації, теоретичних знань з практичною перевіркою запропонованих умінь та навичок у безпечному середовищі наживо з тренером. За вашим замовленням ми можемо провести тренінг на базі вашого закладу освіти. Оберіть тему тренінгу, зробіть замовлення та чекайте дзвінка від нашого тренера.  

У вас виникло  питання з використання цифрових інструментів?  Наша команда тренерів пропонує індивідуальні консультації з  різних тем. Замовте консультацію та отримайте нашу підтримку та відповідь на своє запитання. Конфіденційність та повна підтримка гарантовані.

Ми проводимо святкові безоплатні активності для організації дієвої синергії між колективом АЦР та всіма учасниками, які цікавляться нашою діяльністю. Ці заходи спрямовані на різні аудиторії, включаючи учнів, студентів, вчителів, батьків, спеціалістів у сфері освіти та громадськість загалом. Щиро запрошуємо до участі, перегляду записів та взаємодії!

Візьміть участь у будь-якому платному курсі від Академії цифрового розвитку, отримайте перлинку зі знижкою та використайте її під час реєстрації на наступний курс.