Активні проєкти

Попереднє голосування за ГБК

Дорогі друзі! Академія цифрового розвитку бере участь у конкурсі проєктів Громадського бюджету Києва 2023. У цьому році ми подаємо проєкти - № 674, Тренінги із використання цифрових інструментів у роботі працівників соціальної сфери, і проект №675, Доступний цифровий світ: цифрові інструменти для людей з інвалідністю та людей похилого віку.

Обидва проєкти успішно пройшли модерацію і доступні на сайті «Громадський бюджет»:

№674 - тут;

№675 - тут.

Наразі проєкти знаходиться на етапі попереднього збору голосів. Все, що нам слід зараз зробити — зібрати по 75 голосів підтримки для кожного із проєктів. Це потрібно для того, щоб проєкти потрапили на публічне обговорення та експертизу. У кожного з вас є по 10 голосів, які ви можете віддати за 10 проєктів у будь-якій тематиці. Приєднуйтесь до групи https://www.facebook.com/groups/public.budget.Kyiv.SPILNO голосуйте і беріть участь в обговореннях.

Щойно ми спільно зберемо 75 голосів підтримки проєкту, він автоматично отримає статус "Експертиза". А там вже й велике голосування не за горами. Лише зауважте, що ці 75 попередніх голосів не будуть враховані у загальному голосуванні. На другому голосуванні відлік знову почнеться з нуля.

Вдячні вам за ваші голоси та поширення!

Академія цифрового розвитку