Коли майже всі робочі звіти вже відпрацьовано, підсумки підготовлено, утрініки проведено, а емоційна батарейка вже майже на нулі та посилає сигнали SOS, настає час довгоочікуваного відпочинку. Отже, заряджаємося позитивом та гайда на віртуальні Вечорниці з АЦР!
На вас чекають: вечірка, гадання, спільна вишиванка та святкова страва! Але не прості, а як і водиться в АЦР, з IT-підтекстом! Ну і звичайно, розіграш призів!
Ласкаво просимо до нас на Вечорниці!
Коли: 25.12.2021 о 13:00 (тривалість 45 хв).
Участь безкоштовна, за умови реєстрації.
Реєстрація за покликанням: https://forms.gle/iMWVCtnwXRgtJqCo9
Запрошення будуть надіслані 24 грудня у повідомленні на вказані електронні адреси.
Кількість місць обмежена, тож не зволікайте з реєстрацією.
До зустрічі в ефірі, ваша АЦР!
Ви учитель чи учителька початкових класів? А може навчаєте математиці чи фізиці? Або вчите учнів та учениць віршів відомих поетів та пишете з ними диктанти? Чи, можливо розповідаєте щось цікаве про нашу історію?
Ви ще думаєте, що програмування не для вас? Здогадуєтесь, але не знаєте, як навчатись граючись?
Тоді Вам варто завітати на вебінар “Година Коду 2021 з Академією цифрового розвитку”!
Три суперові тренери АЦР - Іван Стромило, Лариса Дейнега та Сергій Пойда, розкажуть вам що таке Всесвітня ініціатива “Година Коду” та чому відомі люди її підтримують. Продемонструють освітні ресурси, які можна використовувати безкоштовно! А ще поділяться цікавими прийомами та лайфхаками як мотивувати учнів та учениць до навчання та спрямувати їх вибір майбутньої професії на користь високих технологій.
А ще ви дізнаєтесь:
чи можна навчити програмувати тих діток, які ще не вміють читати;
чи завжди ігри це погано та як дітям навчатись граючи;
як вмотивувати учнів та учениць вивчати програмування та як це допомагає їм у вивченні гуманітарних предметів;
чи можна навчитись програмувати не знаючи жодної мови програмування.
Година коду - всесвітня освітня ініціатива, в процесі реалізації якої кожен зможе відчути себе справжнім програмістом. Приходьте, буде цікаво ;)
Коли? Онлайн 11 грудня 2021 р. об 11.00
Реєстрація обов’язкова? Так! - https://forms.gle/2CfM7SBtnj4MQTAG8
Сайт вебінару: https://bit.ly/3orIPdm
Інформаційний лист - https://bit.ly/3diUYuJ
Програма вебінару: https://bit.ly/3dm8I84
Академія цифрового розвитку є суб'єктом підвищення кваліфікації https://bit.ly/2QXO2by
10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини, що проголошує права особистості, цивільні та політичні права і свободи (рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші). Пізніше, в 1950-му році всім зацікавленим державам і організаціям було запропоновано відзначати цю дату як всесвітній День прав людини. Відзначається щорічно відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН A/RES/423 (V).
У цей День ми приєднуємося до цієї ініціативи і пропонуємо учням та ученицям закладів освіти віком 10-15 років взяти участь в освітньому вебквесті.
Умови участі у вебквесті:
Наявність комп’ютера або мобільного пристрою, підключення до інтернету
Учасники: учні/учениці 10-15 років закладів освіти України (індивідуальна участь, без попередньої реєстрації).
Виконання завдань,які будуть розміщені на сайті заходу ( https://bit.ly/3dlAAcg) в день вебквесту о 17.00, а прийняті - до 19:30.
Терміни виконання завдань: 10 грудня 2021 року з 17:00 до 19.30
Детальна інформація на сторінці заходу: https://bit.ly/3dlAAcg
Бажаєте урізноманітнити навчальний контент та залучити учнів/студентів до діяльності через інтерактивні вправи? Ефективно організувати урок та зробити його цікавим і яскравим? А найголовніше - стати асом у використанні цифрових інструментів, займе у вас зовсім небагато часу та зусиль!
Під час навчання на дистанційному курсі ви навчитеся створювати:
інтерактивні вправи,
тести,
головоломки,
кросворди,
хмари слів,
опитування,
інтерактивні аркуші,
колекції до обраної теми.
Та зможете презентувати все це у власному сайті-портфоліо.
За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою “Цифрове розмаїття” на 30 годин.
Вартість навчання - 600 грн.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/aT25UQE
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/vDJHdgyqo1otcWju8
Сайт курсу: https://cutt.ly/ST27uQo
Програма курсу: https://cutt.ly/YT270q7
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренеркою АЦР Наталією Підобід, компетенції якої підтверджені сертифікацією Google for Education. Наша тренерка протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати та створить для вас ситуацію успіху й забезпечить комфортні умови навчання!
Набридли лінійні презентації і бажаєте навчитися створювати динамічні? Не вистачає візуалізації під час відеопояснення або відеоконференції? Приєднуйтесь до нового авторського дистанційного курсу “Сучасні засоби візуалізації даних: динамічні презентації в Prezi”.
Під час навчання за допомогою сервіса Prezi ви створите динамічні презентації, відеоконтент, інтерактивну освітню інфографіку, навчитеся поєднувати різні ресурси для проведення відеоконференції, візуалізуєте документи, плакати, пости в соцмережах.
За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Сучасні засоби візуалізації даних: динамічні презентації в Prezi" в кількості 30 годин.
Вартість навчання - 600 грн.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3DJQSXQ
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/tU3dcoQ9H5FSrBW29
Сайт курсу: https://sites.google.com/view/06-21-12-2021
Програма курсу: https://bit.ly/3HInG6a
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Деякі люди вважають, що програмування – процес, позбавлений творчості. Це найбільша помилка, адже відтепер програмування – це не лише технічна, але й творча діяльність, для якої не треба мати дару згори. Програмування – така ж навичка, як і заняття спортом: чим більше займаєшся, тим більший шанс досягти успіху.
Дивно чути, що жінкам не місце в програмуванні, хоча першим програмістом була жінка. Немає жодних об’єктивних причин, через які жінці не можна стати програмістом – усе залежить тільки від її бажання та наполегливості.
Запрошуємо дівчаток 10-13 років закладів освіти України взяти участь в освітньому вебквесті “Пригоди рудого кота 2”, розвіяти найпоширеніші міфи про складність програмування та гендерну нерівність.
Мета квесту:
сприяти розвитку вмінь основ кодування серед дівчаток 10-13 років із початковим і середнім рівнем володіння програмування у скретч-подібних середовищах;
підвищити вміння учасників користуватись інтернетом безпечно;
сприяти розвитку ІТ-компетентності учасників.
Учасники:
дівчатка 10-13 років закладів освіти України (індивідуальна участь).
Деталі на сайті гри: https://sites.google.com/view/rudkit2/
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для участі у роботі віртуальної майстерні "Використання освітніх онлайн середовищ для організації навчання", яка відбудеться 30 листопада 2021 року о 18.00.
Програма віртуальної майстерні затверджена протоколом №5 від 14 жовтня 2021р.
Під час віртуальної майстерні учасники зможуть:
ознайомитися з особливостями та можливостями використання онлайн середовищ/платформ в освітньому процесі.
апробувати можливості онлайн-онлайн платформ і середовищ Neapad, Pear Deck,Wooclap,Edmodo та Wizer.me;
Спікер: Наталія Маркусь, вчителька історії, правознавства, громадянської освіти ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 смт. Козова Тернопільської області, вчителька-методистка; тренерка освітніх програм (Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується Європейським центром Вергеланда у співпраці з МОН, Всеукраїнської асоціації вчителів історії та суспільних дисциплін "Нова доба"); Google Certified Educator Level 1.
Умови участі:
участь у віртуальній майстерні– безкоштовна;
попередня реєстрація учасників https://forms.gle/imugSCbyXKXHYTA28 триває до 30 листопада 2021 року;
вартість електронного сертифіката на 2 академічні години - 100 грн.
Після реєстрації Вам надійде на вказану електронну скриньку інструкція для роботи.
Інформаційний лист: https://bit.ly/2YpGC7k
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/imugSCbyXKXHYTA28
Сайт віртуальної майстерні: https://bit.ly/3ldSd2u
Програма вебінару:https://bit.ly/3ANHPmM
Зареєструватись можна за покликанням: https://forms.gle/imugSCbyXKXHYTA28
Дистанційний курс “Адміністрування Google Workspace for Education" (30 год.). 29.11-17.12.2021
Гарний господар готовить сани влітку, а воза взимку і заздалегідь підготує латформу Google Workspace for Education для організації та проведення дистанційного навчання у своєму навчальному закладі. А ви, приготували свої сани до нового навчального року? Реєструйтеся у дистанційному курсі “Адміністрування Google Workspace for Education", щоб вчителі і діти змогли на санях покататись і комфортно навчатися та ще й отримувати задоволення від навчального процесу. Тож часу марно не гайте, а до нас, в АЦР поспішайте! Саме з цією метою для вас, адміністраторів, бійців невидимого фронту, і організований нашою Академією цифрового розвитку цей курс.
Після завершення курсу ви навчитеся:
здійснювати реєстрацію домена для навчального закладу;
готувати пакет документів для реєстрації на Google Workspace for Education;
налаштовувати консоль адміністратора Google Workspace for Education ;
створювати організаційні підрозділи із декількох рівнів для організації діяльності опорних навчальних закладів та їх філій.
додавати користувачів та створювати групи та класи...
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку, компетенції котрого підтверджені сертифікацією Google for Education, який протягом терміну навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
На вас чекає тренер Академії цифрового розвитку Матвійчук Святослав Маркіянович, вчитель інформатики та математики Малинівського НВК “ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ст.”, спеціаліст вищої категорії, Google Certified Educator Level 1.
Вартість навчання: 600 грн.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/zm2Humk
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/ap9UZD8jrZz34CEv9
Сайт курсу: https://cutt.ly/2TE2n9O
Програма курсу: https://cutt.ly/BE9FAPP
Відеоанонс курсу: https://www.youtube.com/watch?v=D-EM3pYfns8
Якщо ви давно мріяли бути майстром візуалізації даних але не знали де цьому навчитися, то приєднуйтесь до авторського дистанційного курсу “Сучасні засоби візуалізації даних: платформа графічного дизайну Canva”.
Під час навчання ви створите допис та обкладинку у Facebook, публікацію та історію в Instagram, банери, звичайні незвичайні презентації, інфографіку, мапу думок, комікси, аркуші завдань, візитну картку, квиток на подію, віртуальний фон для відеоконференції, сертифікат або диплом для нагородження, обкладинку каналу You Tube, заставку для відео, відеорекламу на You Tube, відеоколаж, мобільне відео, резюме, планувальник, графічний органайзер, календар, розклад занять, звіт. І це все за допомогою платформи графічного дизайну Canva.
За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Сучасні засоби візуалізації даних: платформа графічного дизайну Canva" в кількості 30 годин.
Вартість навчання - 600 грн.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3CIsJAu
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/8NBbmExnTVud5FRHA
Сайт курсу: https://sites.google.com/view/15-30-11-2021/
Програма курсу: https://bit.ly/3mD7iv4
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!Спробуй силу візуалізації!!!
Стань учасником дистанційного курсу “Сила візуалізації. Створення сайту-візитки” від тренера Олександри Чорнописької. Курс допоможе вам здобути сучасні знання на навички для себе та своєї справи, просувати власні ідеї, та досвід тут і зараз. Технології змінюють цей світ швидко, додай крила своїм ідеям!!!
Реєстрація триватиме з 25 жовтня до 10 листопада 2021 року.
Отримай свою вибухову дозу натхнення!
Під час курсу учасники зможуть:
навчитися створювати сайт-візитку за допомогою онлайн конструкторів сайтів Google Site та Wix;
наповнювати його різноманітним текстовим, візуальним та мультимедійним контентом;
познайомляться з основними трендами у створенні сайтів;
створювати різні типи інфографіки;
працювати з топовими онлайн платформами для графічного дизайну.
Вартість навчання 600 грн.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/RRUElYw
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/1RymHRSRaj9CiB1w9
Сайт курсу: https://cutt.ly/3RUEFUd
Програма курсу: https://cutt.ly/PRUEBfp
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації “Сила візуалізації. Створення сайту-візитки” в кількості 30 годин.
Тренер Академії цифрового розвитку Олександра Чорнописька викладач, дизайнер, фотограф.
Сьогодні цифрові технології навколо нас всюди. Їх застосування відкриває перед освітянами великі можливості. Коли починати процес формування цифрової грамотності? Останні дослідження говорять, що це слід робити, починаючи з дошкільного віку. Тому вихователю вкрай необхідно працювати над самовдосконаленням з питань застосування інформаційних технологій.
Якщо Ви - педагог ЗДО і прагнете йти у ногу з часом, долучайтесь до навчання!
Під час навчання ви зможете:
розглянути можливості різних цифрових ресурсів у професійній діяльності педагога ЗДО;
розробити та наповнити контентом персональний вебресурс;
створити власні інформаційні продукти для роботи з дітьми дошкільного віку;
створити анкети та опитування для батьків.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Сучасні онлайн-інструменти у професійній діяльності педагога ЗДО" у кількості 15 годин.
Вартість навчання: 400 грн
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/k7gxA5KNeVE35qfg9
Сайт курсу: https://cutt.ly/bRY0BDs
Дистанційний курс “Адміністрування Google Workspace for Education" (30 год.). 08.11-26.11.2021
Гарний господар готовить сани влітку, а воза взимку і заздалегідь підготує латформу Google Workspace for Education для організації та проведення дистанційного навчання у своєму навчальному закладі. А ви, приготували свої сани до нового навчального року? Реєструйтеся у дистанційному курсі “Адміністрування Google Workspace for Education", щоб вчителі і діти змогли на санях покататись і комфортно навчатися та ще й отримувати задоволення від навчального процесу. Тож часу марно не гайте, а до нас, в АЦР поспішайте! Саме з цією метою для вас, адміністраторів, бійців невидимого фронту, і організований нашою Академією цифрового розвитку цей курс.
Після завершення курсу ви навчитеся:
здійснювати реєстрацію домена для навчального закладу;
готувати пакет документів для реєстрації на Google Workspace for Education;
налаштовувати консоль адміністратора Google Workspace for Education ;
створювати організаційні підрозділи із декількох рівнів для організації діяльності опорних навчальних закладів та їх філій.
додавати користувачів та створювати групи та класи...
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку, компетенції котрого підтверджені сертифікацією Google for Education, який протягом терміну навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
На вас чекає тренер Академії цифрового розвитку Матвійчук Святослав Маркіянович, вчитель інформатики та математики Малинівського НВК “ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ст.”, спеціаліст вищої категорії, Google Certified Educator Level 1.
Вартість навчання: 600 грн.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/zm2Humk
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/ap9UZD8jrZz34CEv9
Сайт курсу: https://cutt.ly/NRUVoya
Програма курсу: https://cutt.ly/BE9FAPP
Відеоанонс курсу: https://www.youtube.com/watch?v=D-EM3pYfns8
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом “Використання інтерактивних плакатів ThingLink в освітній діяльності” із 01 до 11 листопада 2021 року.
Зробити сторінку свого сайту або запис в блозі яскравою і цікавою може кожен з нас. Досить додати кілька картинок і відео, що ілюструють предмет обговорення, - і контент сприймається зовсім по-іншому. Однак якщо для текстового контенту його поліпшення - завдання вирішене, то зробити це для графічного досить складно. Дійсно, що ще додати до картинки, крім підпису? Веб-сервіс Thinglink пропонує своє бачення інтерактивності зображень.
Під час навчання ми розглянемо як:
створювати інтерактивні плакати та інтерактивне відео;
наповнювати інтерактивні плакати та відео різним контентом;
використовувати створені інтерактивні плакати та відео в освітньому процесі.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Використання інтерактивних плакатів ThingLink в освітній діяльності" в кількості 15 годин.
Форма для реєстрації: https://forms.gle/LJRJvNiryiqYLkab9
Сайт курсу: https://sites.google.com/view/01-11-11-2021
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Як реалізувати на практиці задекларовані Концепцією Нової української школи зміни підходів до оцінювання результатів навчання учнів?
Як правильно оцінити знання й здібності учня/учениці?
Як враховувати навчальні потреби кожного учня/кожної учениці щоб процес формування необхідних знань, умінь та ставлень був більш ефективним?
Як аналізувати індивідуальний прогрес учня/учениці і планувати індивідуальний темп навчання та допомогти учню/учениці «навчитися вчитися» за допомогою формуваьного оцінювання?
Під час навчання ви зможете:
ознайомитися з методикою, особливостями та можливостями якісного зворотного зв’язку як інструменту формувального оцінювання
оволодіти навичками впровадження формувального оцінювання;
апробувати можливості онлайн-сервісів Mentimeter, Neapad, LearningApps, Wordwall та інші щодо застосування формувального оцінювання;
навчитися створювати інструменти формувального оцінювання з допомогою онлайн-сервісів Mentimeter, Neapad LearningApps, Wordwall та ін.
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації «Використання інструментів зворотного зв’язку і формувальне оцінювання», в кількості 30 годин.
Вартість навчання - 600 грн.
Інформаційний лист: https://bit.ly/2Wy5BF2
Форма для реєстрації: https://forms.gle/FJsrdo3oJntoSFZz8
Деталі на сайті курсу: https://bit.ly/3oo0SBr
Програма курсу:
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренеркою Академії цифрового розвитку Наталею Маркусь, компетенції якої підтверджені сертифікацією Google for Education, учителькою історії,правознавства та громадянської освіти ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 смт.Козова Тернопільської області. Наша тренерка протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання.
Слухачі опанують роль учня та вчителя у середовищі Google Classroom. Розберуться з інтерфейсом, типами завдань, способами організації комунікації, процедурою тестування та оцінювання; навчаться планувати і проводити вебінари та відео-уроки (у середовищі ZOOM та LOOM).
Вимоги до слухачів: ОС Windows та Google Chrome – рівень користувача, наявність веб-камери та встановленої ОС Windows вище XP.
За підсумками курсу - електронний сертифікат на 30 годин.
Форма для реєстрації: https://forms.gle/MEvxYYWakDN9ZY78A
Сайт курсу: https://cutt.ly/OjfNEEm
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, компетенції кожного з яких підтверджені сертифікацією Google for Education, які протягом терміну навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання за дистанційними курсом “Організація спільної діяльності педагогічного колективу засобами Google-інструментів” із 25 жовтня до 9 листопада 2021 року.
Вам відомо, що будь-яку велику справу можна здолати мистецтвом маленьких кроків? У нас ви отримаєте інструменти, які допоможуть вам робити ці кроки більш результативно.
Якщо ви прагнете вдосконалити взаємодію колективу, підвищити ефективність обміну інформацією, яка необхідна для успішної спільної роботи, навчитися оперативно погоджувати дії в режимі “реального часу”, бути готовим до вирішення важливих колективних завдань, то вам стане у пригоді курс “Організація спільної діяльності педагогічного колективу засобами Google-інструментів”.
Учасники курсу зможуть навчитися:
створювати кімнати та групи для комунікації;
упорядковувати вхідні листи й документацію;
планувати спільні події, інтерактивні відеозустрічі;
створювати опитування для учасників освітнього процесу;
інформувати аудиторію за допомогою Google Сайтів.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Організація спільної діяльності педагогічного колективу засобами Google-інструментів" у кількості 30 годин.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/fEV284L
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/6zSD4vaMfcoatoxL7
Сайт курсу: https://cutt.ly/hEV9VKF
Програма курсу: https://cutt.ly/HTmxwl5
Ви вчитель / вчителька хімії?
А чи всі ваші учні люблять цю магічну науку та відчувають себе чарівниками, як відчували себе на перших уроках у сьомому класі? Чи не втратили вони інтересу до вивчення предмета через неповне розуміння складних понять, термінів, хімічних реакцій, явищ тощо?
Чи легко вам було під час дистанційного навчання пояснювати новий навчальний матеріал, налагоджувати зворотний зв'язок з учнями?
Якщо ви зіткнулися з такими проблемами, тоді запрошуємо на дистанційний курс “Цифрові інструменти для сучасного уроку хімії”.
Після завершення курсу ви зможете:
використовувати інтерактивні симуляції, які значно спрощують розуміння учнями навчального матеріалу;
створювати моделі молекул у форматах 2-D та 3-D онлайн;
створювати документи з різними хімічними структурами, формулами, схемами реакцій;
наповнювати структуру персонального блогу-портфоліо, освітнього веб-сайту візуальним предметним контентом.
За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Цифрові інструменти для сучасного уроку хімії” в кількості 15 годин.
Вартість навчання: 400 грн.
Інформаційний лист: https://bit.ly/2WYN4lw
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/gAUWQ7rwrhP2PEJ7A
Сайт курсу: https://bit.ly/3oNoeAI
Програма курсу: https://bit.ly/2X0tt4z
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренеркою Академії цифрового розвитку Інною Казанцевою, компетенції якої підтверджені сертифікацією Google for Education, учителькою хімії та біології Криворізького навчально-виховного комплексу № 81 “Загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей”. Наша тренерка протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання.
Сьогодні цифрові технології навколо нас всюди. Їх застосування відкриває перед освітянами великі можливості. Коли починати процес формування цифрової грамотності? Останні дослідження говорять, що це слід робити, починаючи з дошкільного віку. Тому педагогічному працівнику ЗДО вкрай необхідно працювати над самовдосконаленням з питань застосування інформаційних технологій.
Якщо Ви - є керівником або відповідальною особою з організації методичної діяльності ЗДО і прагнете йти у ногу з часом, долучайтесь до навчання!
Під час навчання Ви зможете:
розглянути можливості різних цифрових ресурсів для менеджменту освітньої діяльності;
розробити та наповнити контентом персональний вебресурс;
створити власні інформаційні продукти для роботи з дітьми дошкільного віку;
створити анкети та опитування для батьків та колег;
навчитись застосовувати цифрові технології тайм менджменту в управлінській та методичній діяльності у ЗДО;
навчитись організовувати відеозустрічі для педагогічних працівників та батьків.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Цифрові інструменти в управлінській та методичній діяльності ЗДО" у кількості 30 годин.
Вартість навчання: 600 грн
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/XoKXMn97iAMRS7eZ6
Сайт курсу: https://cutt.ly/ZEF4zNh
Гарний господар готовить сани влітку, а воза взимку і заздалегідь підготує платформу Google Workspace for Education для організації та проведення дистанційного навчання у своєму навчальному закладі. А ви, приготували свої сани до нового навчального року? Тоді, реєструйтеся у дистанційному курсі “Адміністрування Google Workspace for Education", щоб вчителі і діти змогли на санях покататись і комфортно навчатися та ще й отримувати задоволення від навчального процесу. Тож часу марно не гайте, а до нас, в АЦР поспішайте! Саме з цією метою для вас, адміністраторів, бійців невидимого фронту, і організований нашою Академією цифрового розвитку цей курс.
Після завершення курсу ви навчитеся:
здійснювати реєстрацію домена для навчального закладу;
готувати пакет документів для реєстрації на Google Workspace for Education;
налаштовувати консоль адміністратора Google Workspace for Education ;
створювати організаційні підрозділи із декількох рівнів для організації діяльності опорних навчальних закладів та їх філій.
додавати користувачів та створювати групи та класи...
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку, компетенції котрого підтверджені сертифікацією Google for Education, який протягом терміну навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
На вас чекає тренер Академії цифрового розвитку Матвійчук Святослав Маркіянович, вчитель інформатики та математики Малинівського НВК “ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ст.”, спеціаліст вищої категорії, Google Certified Educator Level 1.
Вартість навчання: 600 грн.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/zm2Humk
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/ap9UZD8jrZz34CEv9
Сайт курсу: https://cutt.ly/AE8qWsf
Програма курсу: https://cutt.ly/BE9FAPP
Відеоанонс курсу: https://www.youtube.com/watch?v=D-EM3pYfns8
Якщо ви маєте власні напрацювання, бажаєте продемонструвати іншим свою діяльність або лише розпочинаєте свою діяльність, то приєднуйтесь до авторського дистанційного курсу “Сучасні засоби візуалізації даних: інфографіка в освіті”.
Під час навчання ви створите інфографіку для резюме, інформаційну, узагальнюючу, хронологічну, порівняльну, ієрархічну інфографіки, візуальний конспект та інфографіку-інструкцію за допомогою електронних ресурсів Genially, Crello, Рiktochart, Canva, Easel.ly.
За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Сучасні засоби візуалізації даних: інфографіка в освіті" в кількості 30 годин.
Вартість навчання - 600 грн.
Інформаційний лист: https://bit.ly/39UYauJ
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/ArR4ZY3tNfnQh8vg8
Сайт курсу: https://sites.google.com/view/18-10-02-11-2021/
Програма курсу: https://bit.ly/39RFsUS
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Курс буде цікавим вчителям інформатики та викладачам спецдисциплін закладів освіти та всім, хто бажає почати програмувати.
Під час навчання учасники зможуть:
познайомитись з базовими можливостями використання ресурсу codecombat.com в освітньому процесі та з синтаксисом мови програмування Python.
навчитись обирати теми ресурсу codecombat.com відповідно до потреб, складати лінійний та циклічний алгоритми і написати їх реалізацію мовою Python.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Навчання програмуванню граючи" обсягом 15 годин.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3oAe5ah
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/Ta9rPQCxEMgZWwE1A
Сайт курсу: https://bit.ly/3FnApd4
У рамках Національного Місяця кібербезпеки вперше в Україні для студентської та учнівської молоді відбудеться заочний конкурс під назвою “Кіберніндзя”, що проходитиме з 11 жовтня до 15 листопада 2021 року.
У конкурсі можуть взяти участь усі охочі учні 3 – 11 класів, студенти вишів та закладів професійної освіти.
Для школярів “Кіберніндзя” буде проводитися в трьох вікових категоріях:
учасники 8 – 10 років повинні будуть виконати графічний плакат з кібербезпеки або Scratch-гру з кібербезпеки;
учасники 11 – 14 років - анімацію з кібербезпеки, відеоролик на тему кібербезпеки, або взяти участь в CTF (Capture the Flag)-змаганні;
15 – 17 років - зробити інтерактивну інфографіку, веб-сторінку з кібербезпеки або взяти участь у CTF-змаганні.
Для студентів конкурс проводиться у номінації «CTF-Змагання».
Номінації:
«Графічний плакат з кібербезпеки»;
«Scratch-гра з кібербезпеки»;
«Відеоролик на тему кібербезпеки»;
«Анімація з кібербезпеки»;
«Вебсторінка з кібербезпеки»;
«Інтерактивна інфографіка з кібербезпеки»;
«CTF (Capture the Flag)-Змагання».
Юні переможці отримають:
1. Цінні призи: графічні планшети, смартфони, ноутбуки, набори для відеозйомки, набори з робототехніки Лего MindStorm, а головні призи - навчальний курс з подальшою міжнародною сертифікацією (CEH| Certified Ethical Hacker v11 - за 1-ше місце, CND| Certified Network Defender v2 - за 2 місце, CSCU| Certified Secure Computer User - за 3 місце) та
2. Можливість пройти стажування у провідного оператора кіберзахисту - компанії “Octava Defence”.
Прийом заявок триватиме з 11 по 31 жовтня. Оголошення результатів – 15 листопада
Детальніше: https://sites.google.com/view/kibernindzya
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання за дистанційним курсом “Цифрові інструменти ефективного оцінювання” з 07 жовтня до 21 жовтня 2021 року.
Сучасному вчителю – сучасні інструменти оцінювання, які забезпечать зрозумілі та відкриті стосунки між учителем та здобувачем освіти
Під час курсу учасники:
ознайомляться з техніками формувального оцінювання та навчаться реалізовувати їх використовуючи цифрові інструменти;
створювати форми самооцінювання та взаємооцінювання за допомогою Додатків Google;
створювати навчальні тести та тести оцінювання знань за допомогою інструментів Google Форми та Classtime;
здійснювати поточне чи тематичне оцінювання так, щоб здобувачі освіти дотримувалися академічної доброчесності
організовувати взаємозв’язок між учнями за допомогою цифрових інструментів.
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти ефективного оцінювання" в кількості 30 годин.
Вартість навчання - 600 грн.
Інформаційний лист: http://surl.li/ahmpw
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/ZXRb9B5P7CZiWW5a7
Сайт курсу: sites.google.com/view/efektyvneocinuvannya
Програма курсу: http://surl.li/syfe
Якщо ви маєте власні напрацювання, бажаєте продемонструвати іншим свою діяльність або лише розпочинаєте свою діяльність, то приєднуйтесь до авторського дистанційного курсу “Електронне портфоліо педагога”.
Під час навчання ми познайомимо вас з технологією створення електронного портфоліо педагога, способами представлення електронного портфоліо, особливостями створення електронного портфоліо відповідно до потреб педагога, навчимо обирати онлайн-інструменти для створення електронного портфоліо відповідно до потреб та створювати електронне портфоліо за допомогою різних онлайн-інструментів.
За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Електронне портфоліо педагога" в кількості 30 годин.
Вартість навчання - 600 грн.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3EMwIxg
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/zY8WqfT7DX2Cjoyp8
Сайт курсу: https://sites.google.com/view/04-19-10-2021/
Програма курсу: https://bit.ly/3fAEr5M
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна організовує безоплатне навчання керівників закладів вищої, фахової передвищої освіти, викладачів за онлайн-курсом "Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти", який проходитиме 04-18 жовтня 2021 року.
Курс покликаний розширити можливості використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу.
Формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, які протягом терміну навчання будуть консультувати і допомагати слухачам. Учасники будуть отримувати завдання у захищених віртуальних навчальних кімнатах Google Класів, де буде забезпечено ефективний зворотний зв’язок через супровід і консультації тренерів.
До кожної теми буде публікуватися запис лекції, організовано додаткову консультацію через відеоконференції в Google Meet, під час яких кожен учасник отримає можливість поставити питання тренеру наживо, продемонструвати екран для вирішення проблемної ситуації.
Курс містить п’ять модулів, кожен із яких складається з відеолекції, практичних завдань, підсумкового тесту і розрахований на опрацювання матеріалів протягом 1-2 годин щоденно. У програмі курсу:
як організувати ефективну взаємодію між учасниками освітнього процесу за допомогою цифрових інструментів Google;
які особливості та переваги Google Workspace for Education;
як працювати з обліковим записом закладу вищої освіти на різних пристроях: за допомогою комп’ютера і мобільного пристрою;
як створити та підтримувати персональне інформаційне середовище викладача закладу вищої освіти.
Особлива увага приділятиметься організації дистанційного навчання: як підготувати завдання у віртуальних кімнатах, зібрати студентські роботи, залучити до захищених відеозустрічей, організувати автоматичне імпортування оцінок, вести електронні журнали, надсилати звіти для опікунів, формувати звіти для керівництва, використовувати можливості різних пристроїв для захищеного освітнього процесу онлайн.
Перелік додатків, які будуть опрацьовані: Gmail, Google Клас, Google Meet, Google Календар, Google Keep, Google Диск, Google Документи, Google Таблиці, App Sheet, Google Презентації, Google Форми, Google Jamboard, Google Мої карти, знайомство з програмою “Місцевих експертів”, Google Сайти, Google Тренди, Google Академія, Google Групи, Google Сповіщення, Доповнення до об'єктів Google Диску, Google Chrome, Google Довідка, Google Центр безпеки, можливості Google Workspace.
Навчання розпочнеться 04 жовтня 2021 року о 17:00 з перегляду відеотрансляції з описом навчального процесу, знайомством із програмою, організаційними питаннями та матеріалами завдань.
Освітній процес за курсом організований у захищеній віртуальній кімнаті, забезпечується методичний супровід, консультування, на період навчання надається тимчасовий персональний обліковий запис в реальній системі для можливості ознайомитися з перевагами системи Google Workspace for Education.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Цифрові інструменти Google для закладів вищої освіти" в кількості 15 годин (0,5 кредити ECTS).
Покликання на форму реєстрації: https://bit.ly/3EYWqz0
Із детальною програмою курсу можна ознайомитися за покликанням: https://sites.google.com/view/04-18102021
Переглядати вебінар можна буде в записі!
Участь у вебінарі є безкоштовною.
За підсумками вебінару учасники та учасниці, які успішно складуть тестування (вартість перевірки 100 грн.), отримають сертифікат про про підвищення кваліфікації обсягом 2 години.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3CzxbRy
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/GuRQV88cHBu3V7Kj6
Сайт вебінару: https://bit.ly/2Xw6WMA
Спікер заходу - Маркусь Наталія, вчителька історії, правознавства, громадянської освіти, тренерка Академії цифрового розвитку, Google Certified Educator Level 1.
Під час майстер-класу учасники та учасниці разом зі спікером покроково реалізують проєкт з побудови графічних примітивів та впевняться, що програмування доцільно і цікаво використовувати не тільки на інформатиці, а і при вивченні інших предметів.
Переглядати майстер-клас можна буде в записі!
Участь в майстер-класі є безкоштовною.
За підсумками майстер-класу учасники та учасниці, які успішно складуть тестування (вартість перевірки 100 грн.), отримають сертифікат про про підвищення кваліфікації обсягом 2 години.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3EaLCNL
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/rCp3Jss5n87u3oJm7
Сайт майстер-класу: https://bit.ly/3z61Hkb
Спікер заходу - Дейнега Лариса, старший викладач Національного університету "Запорізька політехніка", тренер Академії цифрового розвитку, Google Certified Educator Level 1.
Інтерактивні презентації, плакати, інфографіка, вправи, ігри, вікторини, відео... Скільки онлайн-додатків ви використовуєте для створення дидактичних ресурсів? Вивчаєте інтерфейс, призначення інструментів, правила розміщення, тарифний план та обмеження, публікація та доступ - все це потрібно знати для роботи в тому чи іншому додатку.
Платформа Genially - інструмент для створення всіх видів дидактичних ресурсів, презентацій, ігор, інтерактивних зображень, карт, ілюстрованих процесів, резюме і т.д. Станьте геніальними разом з нами!
В процесі ефективного спілкування з тренером ви навчитеся створювати:
персональний брендинг;
інтерактивні плакати та презентації;
інфографіку;
віртуальний підручник та відеопрезентації;
вправи, ігри та вікторини;
комікси.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Використання сервісу Genially в електронному навчанні" в кількості 30 годин.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3haT7dz
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/2NRmd16koSpPiyhx7
Сайт курсу: https://sites.google.com/view/2009-05102021/
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Матвійчук Святослав Маркіянович, вчитель інформатики та математики Малинівського НВК “ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ст.”, спеціаліст вищої категорії, тренер Академії цифрового розвитку, Google Certified Educator Level 1.
Гарний господар готовить сани влітку, а воза взимку. Тож давайте колеги, будемо справжніми господарями і заздалегідь підготуємо платформу Google Workspace for Education для організації та проведення дистанційного навчання у вашому навчальному закладі. А для цього і слід пройти наш дистанційний курс “Адміністрування Google Workspace for Education", щоб і вчителі, і діти могли грати на цьому складному інструменті без фальші і отримувати задоволення від навчального процесу. Саме з цією метою для вас, адміністраторів, бійців невидимого фронту, і організований нашою Академією цифрового розвитку цей курс.
Після завершення курсу ви навчитеся:
реєструвати власні домени для навчальних закладів безкоштовно на HOSTiQ.ua
готувати пакет документів для реєстрації на Google Workspace for Education та на підтвердження статусу освітнього закладу;
налаштовувати консоль адміністратора як з допомогою Майстра налаштування Google Workspace for Education для домену так і власноруч ;
створювати організаційні підрозділи із декількох рівнів, що зараз дуже актуально в період створення опорних навчальних закладів з їх філіями.
додавати користувачів та створювати групи та класи…
Та не будем всі секрети розкривати, бо ще хочемо й вам сайт-портфоліо та сертифікат подарувати. А ще унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, компетенції кожного з яких підтверджені сертифікацією Google for Education, які протягом терміну навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Вартість навчання: 400 грн.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/zm2Humk
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/3qSAPMnXoWVKtLZ68
Сайт курсу: https://cutt.ly/SWdAl4j
Програма курсу: https://cutt.ly/unTtowR
Відеоанонс курсу: https://www.youtube.com/watch?v=D-EM3pYfns8
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання за дистанційним курсом “Використання інтерактивних аркушів та плакатів в освітній діяльності” з 06 до 21 вересня 2021 року.
Під час курсу учасники зможуть навчитися створювати:
демонстраційні інтерактивні плакати (ThingLink, Genial.ly);
інтерактивні плакати для шкільних газет, постерів та малювання (Canva, Jamboard);
інтерактивні аркуші (Liveworksheets, WIZER);
онлайн-дошки для збереження нотаток, та організації спільної роботи з різноманітним контентом (Сonceptboard, Miro);
використовувати інтерактивні аркуші та плакати в освітньому процесі.
Програма курсу затверджена протоколом № 2 від 04 березня 2020 року та опублікована на сайті http://bit.ly/2WdDZCN.
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Використання інтерактивних аркушів та плакатів в освітній діяльності" в кількості 30 годин.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3BiZkMb
Детальна інформація про курс: https://sites.google.com/view/06-21-09-2021/
На вас чекає команда тренерів Академії цифрового розвитку: Ольга Богданова та Ольга Захар, які нададуть кваліфіковану консультацію під час навчання.
З нами навчатися цікаво, легко, корисно, сучасно, захопливо, зручно!
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання за дистанційним курсом “Додатки Google в освітній діяльності для тренерів” з 04 до 24 вересня 2021 року.
Унікальний курс від директорки Академії цифрового розвитку Антоніни Букач. Якщо ви бажаєте отримати тренерські навички, підготуватися до складання іспиту Google Certified Educator Level 1, а в майбутньому стати тренером АЦР - будь ласка, реєструйтеся!
Протягом навчання учасники розробляють власний кейс для майбутнього онлайн-курсу, отримують тренерські навички з метою підготовки до ефективного проведення майбутніх тренінгів, вебінарів, консультацій тощо.
Програма курсу розрахована на 30 годин і складається із таких змістових частин:
5 модулів, які складаються з лекційного матеріалу та завдань на опрацювання методики викладання АЦР та формування навичок майбутнього тренера;
5 взаємодій, під час яких відбувається спільна діяльність учасників курсу в синхронному режимі онлайн. Для кожної зустрічі ставиться конкретна задача, учасники мають у процесі взаємодії разом знайти спільне рішення.
Освітній процес за курсом організований у захищеній віртуальній кімнаті, забезпечується методичний супровід, консультування, на період навчання надається персональний обліковий запис в реальній системі для можливості ознайомитися з перевагами системи Google Workspace for Education, здійснюється підготовка до складання сертифікаційного іспиту Google Certified Educator Level 1.
Реєстрація https://bit.ly/3gMNUIZ
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Додатки Google в освітній діяльності для тренерів" в кількості 30 годин.
Друзі, Академія цифрового розвитку та Центр нової освіти Івана Іванова влаштовують святковий онлайн-захід “СИНЕРГІЯ СПІЛЬНОТ”
28.08.2021 14:00-14:40
Будемо розповідати про використання ІТ з точки зору різних спеціалізацій освітян та можливостей їх взаємодії.
А ще, ви зможете отримати віртуальні подарунки з інструкціями щодо використання цікавих цифрових інструментів, взяти участь у розіграшах, та задати питання спікерам у прямому ефірі.
Приєднатися можуть усі охочі, участь безкоштовна.
Захід буде транслюватися в прямому ефірі на сторінці АЦР у Facebook
https://www.facebook.com/groups/239957496707335/permalink/882916595744752/
та YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=M5K0xmqdvEg
Після закінчення події буде доступний запис.
Приєднуйтесь до святкової взаємодії, ми вже скучили за вами, та готові до старту навчального року!
Сьогодні цифрові технології навколо нас всюди. Їх застосування відкриває перед освітянами великі можливості. Коли починати процес формування цифрової грамотності? Останні дослідження говорять, що це слід робити, починаючи з дошкільного віку. Тому педагогічному працівнику ЗДО вкрай необхідно працювати над самовдосконаленням з питань застосування інформаційних технологій.
Якщо Ви - є керівником або відповідальною особою з організації методичної діяльності ЗДО і прагнете йти у ногу з часом, долучайтесь до навчання!
Під час навчання Ви зможете:
розглянути можливості різних цифрових ресурсів для менеджменту освітньої діяльності;
розробити та наповнити контентом персональний вебресурс;
створити власні інформаційні продукти для роботи з дітьми дошкільного віку;
створити анкети та опитування для батьків та колег;
навчитись застосовувати цифрові технології тайм менджменту в управлінській та методичній діяльності у ЗДО;
навчитись організовувати відеозустрічі для педагогічних працівників та батьків.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Цифрові інструменти в управлінській та методичній діяльності ЗДО" у кількості 30 годин.
Вартість навчання: 600 грн
Посилання на форму реєстрації:
https://forms.gle/9acbaZ31GeVArp3y9
Сайт курсу: https://bit.ly/3lrMS82
17.08-31.08.2021. Дистанційний курс "Цифрові інструменти ефективного оцінювання" (30 годин)
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання за дистанційним курсом “Цифрові інструменти ефективного оцінювання” з 17 серпня до 31 серпня 2021 року.
Сучасному вчителю – сучасні інструменти оцінювання, які забезпечать зрозумілі та відкриті стосунки між учителем та здобувачем освіти
Під час курсу учасники:
ознайомляться з техніками формувального оцінювання та навчаться реалізовувати їх використовуючи цифрові інструменти;
створювати форми самооцінювання та взаємооцінювання за допомогою Додатків Google;
створювати навчальні тести та тести оцінювання знань за допомогою інструментів Google Форми та Classtime;
здійснювати поточне чи тематичне оцінювання так, щоб здобувачі освіти дотримувалися академічної доброчесності
організовувати взаємозв’язок між учнями за допомогою цифрових інструментів.
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти ефективного оцінювання" в кількості 30 годин.
Вартість навчання - 600 грн.
Інформаційний лист: http://surl.li/abswy
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/meJmW3wA7zQdJyuq7
Сайт курсу: sites.google.com/view/efektyvneocinuvannya
Програма курсу: http://surl.li/syfe
Ви пропустили початок навчання у дистанційному курсі “Сучасні онлайн-інструменти сучасного вчителя”? Вам потрібен власний час та темп для проходження курсу? Тоді вам точно стане у нагоді наш новий відкритий курс!
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання у першому відкритому дистанційному курсі “Сучасні онлайн-інструменти сучасного вчителя” з 16 серпня 2021 року.
Для того, щоб отримати доступ до відкритого курсу, вам потрібно здійснити оплату за навчання та зареєструватися.
Після цього ви отримаєте:
матеріали курсу у захищеному середовищі Google Клас: відеоінструкції та завдання для виконання;
консультації тренерів у приватних коментарях;
30 хвилин разового живого спілкування з тренером / тренерами за домовленістю;
електронний сертифікат про успішне завершення навчання за умови виконання необхідного мінімуму.
І головна умова: ми не обмежуємо вас у часі та темпі виконання завдань. Коли виконувати завдання - обираєте ви, а ми лише допомагаємо навчатися комфортно та легко.
Під час курсу учасники зможуть навчитися:
створювати персональні веб-ресурси (навчальний сайт, блог-портфоліо, батьківську спільноту);
наповнювати власні веб-ресурси навчальним та демонстраційним матеріалом;
створювати онлайн вправи та ігри у додатках LearningApps, eTreniki, Міксіке;
використовувати онлайн інструменти для створення завдань (ребуси, хмари слів, онлайн-пазли, ментальні карти, стрічки часу);
створювати інтерактивні аркуші, плакати, віртуальні дошки (LiveworkSheets, ThingLink, Padlet);
здійснювати зворотній зв’язок за допомогою інструментів Quizizz та Еdpuzzle.
Програма курсу затверджена протоколом № 2 від 04 березня 2020 року та опублікована на сайті http://bit.ly/2WdDZCN.
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Сучасні онлайн-інструменти сучасного вчителя" в кількості 60 годин.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3jR11Jx
Зареєструватися: https://forms.gle/QGctLPmgRzraSuzn8
Детальна інформація про курс: https://sites.google.com/view/vidkritikurs
Вартість навчання: 750 грн
Використайте свою перлинку та отримайте знижку 50 грн.
Перевірити наявність перлинок: https://bit.ly/3xvef4x
На вас чекає команда тренерів Академії цифрового розвитку: Ольга Богданова та Ольга Захар, які нададуть кваліфіковану консультацію під час навчання.
З нами навчатися цікаво, легко, корисно, сучасно, захопливо, зручно!
14 серпня 2021 року о 14:00 запрошуємо до участі!
Переглядати вебінар можна в записі!
Пройти тестування для отримання сертифіката - можна протягом тижня - до кінця дня 20 серпня 2021 року.
Сертифікат про підвищення кваліфікації видається учасникам, які успішно складуть тестування за підсумками вебінару (вартість перевірки 100 грн.)
Мета вебінару: формування фахової компетентності педагогів щодо використання Google Meet в освітній діяльності.
Під час вебінару учасники:
ознайомляться з перевагами та можливостями застосування Google Meet для організації індивідуальних, групових, масових відеозустрічей спільної діяльності та ефективної комунікації;
у подарунок від спікера отримають віртуальний подарунок із нотатками документа-навігатора, а також зможуть завантажити інструктивну інтерактивну карту з описами презентованих моделей використання Google Meet.
Спікер вебінару: Антоніна Букач, вчитель інформатики, учитель-методист Білоцерківської гімназії №2, директор ТОВ “Академія цифрового розвитку”, Google for Education Certified Trainer.
Умови участі:
участь у вебінарі - безкоштовна;
вартість перевірки успішного складання тесту для отримання сертифіката підвищення кваліфікації на 2 академічні години - 100 грн.
Пропонуємо реєстрацію на дистанційний курс "Система успішної підготовки до ЗНО-2022 для вчителів англійської мови"!
Форма реєстрації: https://cutt.ly/wQk2lgu
Сайт курсу: https://cutt.ly/OQk2mC2
Термін навчання: 14 – 29.08.2021.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/EQk21iH
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання з ФАХОВИМ КОМПОНЕНТОМ в кількості 15 годин. Вартість навчання - 600 грн. Кількість слухачів обмежена.
Якщо Ви доволі давно не наважуєтеся розпочати підготовку учнів до ЗНО з англійської або відчуваєте брак досвіду чи знань, зробiть бажане реальністю!
В процесі ефективного спілкування з тренером ви зможете самостійно:
застосувати критерії схеми перевірки бланків А, Б та нараховувати тестові бали за виконані завдання;
розробити власну стратегію щодо налаштування системи ефективної роботи учнів;
виконати завдання сертифікаційної роботи на рівнях складності B1 та B2;
психологічно підтримувати учнів у процесі підготовки до складання ЗНО;
скористатися сертифікатом із ФАХОВИМ КОМПОНЕНТОМ (згідно з оновленою постановою МОН №800) в атестаційному процесі.
Унікальність курсу полягає в можливості здійснення системного аналізу сертифікаційної роботи від першої сторінки до бланків, а також поставити питання, які стосуються практичного підходу до виконання і не згадуються в її характеристиці чи критеріях перевірки. Тренер має власний досвід складання та підготовки до ЗНО та міжнародних мовних іспитів.
Матвійчук Святослав Маркіянович, вчитель інформатики та математики Малинівського НВК “ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ст.”, спеціаліст вищої категорії, тренер Академії цифрового розвитку, Google Certified Educator Level 1.
Гарний господар готовить сани влітку, а воза взимку. Тож давайте колеги, будемо справжніми господарями і заздалегідь підготуємо платформу Google Workspace for Education для організації та проведення дистанційного навчання у вашому навчальному закладі. А для цього і слід пройти наш дистанційний курс “Адміністрування Google Workspace for Education", щоб і вчителі, і діти могли грати на цьому складному інструменті без фальші і отримувати задоволення від навчального процесу. Саме з цією метою для вас, адміністраторів, бійців невидимого фронту, і організований нашою Академією цифрового розвитку цей курс.
Після завершення курсу ви навчитеся:
реєструвати власні домени для навчальних закладів безкоштовно на HOSTiQ.ua
готувати пакет документів для реєстрації на Google Workspace for Education та на підтвердження статусу освітнього закладу;
налаштовувати консоль адміністратора як з допомогою Майстра налаштування Google Workspace for Education для домену так і власноруч ;
створювати організаційні підрозділи із декількох рівнів, що зараз дуже актуально в період створення опорних навчальних закладів з їх філіями.
додавати користувачів та створювати групи та класи…
Та не будем всі секрети розкривати, бо ще хочемо й вам сайт-портфоліо та сертифікат подарувати. А ще унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, компетенції кожного з яких підтверджені сертифікацією Google for Education, які протягом терміну навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Вартість навчання: 400 грн.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/zm2Humk
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/3qSAPMnXoWVKtLZ68
Сайт курсу: https://cutt.ly/2mWC2k9
Програма курсу: https://cutt.ly/unTtowR
Відеоанонс курсу: https://www.youtube.com/watch?v=D-EM3pYfns8
Сьогодні цифрові технології навколо нас всюди. Їх застосування відкриває перед освітянами великі можливості. Коли починати процес формування цифрової грамотності? Останні дослідження говорять, що це слід робити, починаючи з дошкільного віку. Тому вихователю вкрай необхідно працювати над самовдосконаленням з питань застосування інформаційних технологій.
Якщо Ви - вихователь і прагнете йти у ногу з часом, долучайтесь до навчання!
Під час навчання ви зможете:
розглянути можливості різних цифрових ресурсів у професійній діяльності вихователя;
розробити та наповнити контентом персональний вебресурс;
створити власні інформаційні продукти для роботи з дітьми дошкільного віку;
створити анкети та опитування для батьків.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Сучасні онлайн-інструменти у професійній діяльності вихователя ЗДО" у кількості 15 годин.
Вартість навчання: 400 грн
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/fxgk6b1AjwD23TNn8
Сайт курсу: https://cutt.ly/TnWzbbg
2-годинний захід до святкування дня народження Академії!
У програмі зіркові виступи тренерів, освітні сесії, віртуальні та реальні подарунки, акції, активності, у яких зможе взяти участь кожен!)
За підсумками моживість отримати сертифікат, долучитися до взаємодії, дізнатися про нові родзинки цифрового світу!)
Переглядати захід можна в записі!
Академія Цифрового Розвитку відкриває реєстрацію на унікальний дистанційний курс для вчителів англійської мови “ZNO Writing: Як перевірити?”, який триватиме з 17 червня по 02 липня 2021 року.
Знімаєте 1 бал за кожну граматичну помилку в учнівських творах?
Втомилися розробляти тести на 12 чи 24 пункти через відсутність матриці нарахування балів?
Пропонуємо 5 кроків до ефективного оцінювання:
будь-якого тесту
вправи на довільну кількість запитань
будь-якої письмової роботи у форматі ЗНО!
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат із фаховим компонентом на 15 годин.
Що потрібно:
1). Заповніть реєстраційну форму.
2). Підтвердіть здійснення оплати.
3). Приєднайтеся до віртуальної навчальної кімнати (після підтвердження оплати Ви отримаєте лист із запрошенням на електронну скриньку)
Деталі та посилання:
Термін навчання: 17 червня - 02 липня
Фаховий компонент: 15 годин
Вартість ДК: 600 грн
Програма ДК: клікніть тут
Сайт ДК: клікніть тут
Форма реєстрації: клікніть тут
Форма підтвердження оплати: клікніть тут
Інформаційний лист: https://cutt.ly/vbVCr1d
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/275GDspBdgJLpdbb6
Сайт курсу: https://cutt.ly/hbVJUwL
Унікальність курсу полягає в можливості здійснення системного аналізу критеріїв перевірки сертифікаційної роботи, а також поставити питання, які стосуються практичного підходу до виконання і не згадуються в її характеристиці чи критеріях перевірки. Тренер Академії цифрового розвитку Світлана Мотижен має 12-річний досвід роботи екзаменатором ЗНО.
Сьогодні цифрові технології навколо нас всюди. Їх застосування відкриває перед освітянами великі можливості. Коли починати процес формування цифрової грамотності? Останні дослідження говорять, що це слід робити, починаючи з дошкільного віку. Тому вихователю вкрай необхідно працювати над самовдосконаленням з питань застосування інформаційних технологій.
Якщо Ви - вихователь і прагнете йти у ногу з часом, долучайтесь до навчання!
Під час навчання ви зможете:
розглянути можливості різних цифрових ресурсів у професійній діяльності вихователя;
розробити та наповнити контентом персональний вебресурс;
створити власні інформаційні продукти для роботи з дітьми дошкільного віку;
створити анкети та опитування для батьків.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Сучасні онлайн-інструменти у професійній діяльності вихователя ЗДО" у кількості 15 годин.
Вартість навчання: 400 грн
Інформаційний лист: https://cutt.ly/inIKkvR
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/fxgk6b1AjwD23TNn8
Сайт курсу: https://cutt.ly/TnWzbbg
Інтерактивні презентації, плакати, інфографіка, вправи, ігри, вікторини, відео... Скільки онлайн-додатків ви використовуєте для створення дидактичних ресурсів? Вивчаєте інтерфейс, призначення інструментів, правила розміщення, тарифний план та обмеження, публікація та доступ - все це потрібно знати для роботи в тому чи іншому додатку.
Платформа Genially - інструмент для створення всіх видів дидактичних ресурсів, презентацій, ігор, інтерактивних зображень, карт, ілюстрованих процесів, резюме і т.д. Станьте геніальними разом з нами!
В процесі ефективного спілкування з тренером ви навчитеся створювати:
персональний брендинг;
інтерактивні плакати та презентації;
інфографіку;
віртуальний підручник та відеопрезентації;
вправи, ігри та вікторини.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Використання сервісу Genially в електронному навчанні" в кількості 30 годин.
Інформаційний лист: http://bit.ly/389Rmd6
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/8uogtL54r1gNgdDR9
Сайт курсу: https://sites.google.com/view/14-30-06-2021/
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Курс буде цікавим вчителям інформатики та викладачам спецдисциплін закладів освіти та всім, хто бажає почати програмувати.
Під час навчання учасники зможуть:
познайомитись з базовими можливостями використання ресурсу codecombat.com в освітньому процесі та з синтаксисом мови програмування Python.
навчитись обирати теми ресурсу codecombat.com відповідно до потреб, складати лінійний та циклічний алгоритми і написати їх реалізацію мовою Python.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Навчання програмуванню граючи" обсягом 15 годин.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3f7JXg7
Посилання на форму реєстрації: forms.gle/YTyaSCysfLtB8acF6
Сайт курсу: https://bit.ly/3i17suA
Якщо Ви шукаєте нові цифрові інструменти для навчання учнів, то знайомтеся - сервіс Spiral! Його інструменти допоможуть Вам і на звичайному уроці, і під час віддаленого навчання.
В процесі ефективного спілкування з тренером ви зможете навчитися самостійно:
створювати та налаштовувати онлайн-активності для учнів, зокрема опитування, тести, інтерактивні відео та презентації;
організовувати дискусії та спільну роботу учнів з різноманітним контентом;
використовувати створені онлайн-активності під час дистанційного та очного навчання.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Використання сервісу Spiral у “змішаному” навчанні" в кількості 15 годин.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3f7JXg7
Посилання на форму реєстрації: https://bit.ly/2Qyz7r9
Сайт курсу: https://bit.ly/3aEgBVp
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання за дистанційним курсом “Цифрові інструменти ефективного оцінювання” з 03 червня до 15 червня 2021 року.
Сучасному вчителю – сучасні інструменти оцінювання, які забезпечать зрозумілі та відкриті стосунки між учителем та здобувачем освіти
Під час курсу учасники:
ознайомляться з техніками формувального оцінювання та навчаться реалізовувати їх використовуючи цифрові інструменти;
створювати форми самооцінювання та взаємооцінювання за допомогою Додатків Google;
створювати навчальні тести та тести оцінювання знань за допомогою інструментів Google Форми та Classtime;
здійснювати поточне чи тематичне оцінювання так, щоб здобувачі освіти дотримувалися академічної доброчесності
організовувати взаємозв’язок між учнями за допомогою цифрових інструментів.
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти ефективного оцінювання" в кількості 30 годин.
Вартість навчання - 600 грн.
Інформаційний лист: http://surl.li/tbjz
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/2WRMLNXCgZsi2vY27
Сайт курсу: sites.google.com/view/efektyvneocinuvannya
Програма курсу: http://surl.li/syfe
Поки учні чекають на офіційні відповіді ЗНО-2021, учителям Академія цифрового розвитку пропонує реєстрацію на дистанційний курс "Система успішної підготовки до ЗНО-2022 для вчителів англійської мови"!
Форма реєстрації: https://cutt.ly/ybq71Sd
Сайт курсу: https://cutt.ly/Jbq6u0p
Термін навчання: 02.06 – 17.06.2021.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/4bq5gOR
Вартість курсу: 600 гривень
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання з ФАХОВИМ КОМПОНЕНТОМ в кількості 15 годин.
Кількість слухачів обмежена.
Якщо Ви доволі давно не наважуєтеся розпочати підготовку учнів до ЗНО з англійської або відчуваєте брак досвіду чи знань, зробiть бажане реальністю!
В процесі ефективного спілкування з тренером ви зможете самостійно:
застосувати критерії схеми перевірки бланків А, Б та нараховувати тестові бали за виконані завдання;
розробити власну стратегію щодо налаштування системи ефективної роботи учнів;
виконати завдання сертифікаційної роботи на рівнях складності B1 та B2;
психологічно підтримувати учнів у процесі підготовки до складання ЗНО;
скористатися сертифікатом із ФАХОВИМ КОМПОНЕНТОМ (згідно з оновленою постановою МОН №800) в атестаційному процесі.
Унікальність курсу полягає в можливості здійснення системного аналізу сертифікаційної роботи від першої сторінки до бланків, а також поставити питання, які стосуються практичного підходу до виконання і не згадуються в її характеристиці чи критеріях перевірки. Тренер має власний досвід складання та підготовки до ЗНО та міжнародних мовних іспитів.
Якщо ви маєте власні напрацювання, бажаєте продемонструвати іншим свою діяльність або лише розпочинаєте свою діяльність, то приєднуйтесь до авторського дистанційного курсу “Електронне портфоліо педагога”.
Під час навчання ми познайомимо вас з технологією створення електронного портфоліо педагога, способами представлення електронного портфоліо, особливостями створення електронного портфоліо відповідно до потреб педагога, навчимо обирати онлайн-інструменти для створення електронного портфоліо відповідно до потреб та створювати електронне портфоліо за допомогою різних онлайн-інструментів.
За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Електронне портфоліо педагога" в кількості 30 годин.
Вартість навчання - 600 грн.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3v8oTNw
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/va4a8FwZBrdKpR498
Сайт курсу: https://sites.google.com/view/01-15-06-2021
Програма курсу: https://bit.ly/3fAEr5M
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом "Електронний журнал в освітній діяльності за допомогою Google Таблиць" із 12 до 26 травня 2021 року.
Курс має практичне спрямування, враховує напрями щодо використання електронних журналів з використанням сервісу Google Таблиці, імпортування оцінок до Google Таблиці з Google Клас, використання формул для автоматизації обчислень, знайомство з онлайн-сервісами, які працюють на базі Google Таблиць.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Електронний журнал в освітній діяльності за допомогою Google Таблиць" в кількості 15 годин.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/2bQnYPr
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/hJjsp9QXd4MEtzmE7
Сайт курсу: https://cutt.ly/xbQnwYQ
Формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку у середовищі Google Meet. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Якщо ви сучасний учитель і агент змін в Новій українській школі; якщо ви постійно у своїй роботі використовуєте нові технології навчання або тільки мрієте про це; якщо ви не знаєте, що таке освітні вебквести і мрієте навчитися їх створювати, то приєднуйтесь до авторського дистанційного курсу “Створення освітніх вебквестів”.
Під час навчання ми познайомимо вас з методикою створення та використання освітніх вебквестів та навчимо створювати власний освітній вебквест із використанням різних онлайн-інструментів.
За підсумками учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Створення освітніх вебквестів" в кількості 30 годин.
Вартість навчання - 600 грн.
Інформаційний лист: https://bit.ly/3u5a51q
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/rdGpdXPNSU1BZF269
Сайт курсу: https://sites.google.com/view/10-24-05-2021
Програма курсу: https://bit.ly/3nBHa2Q
Академія цифрового розвитку запрошує школярів взяти участь в вебінарі "Починаємо програмувати граючи" 26 квітня 2021 року о 16.00.
Вебінар буде цікавий тим школярам, які хочуть дізнатись, що таке алгоритм і програма, отримати базові навички написання програм. Складені кожним учасником короткі алгоритми та програми використовуватимуться для керування своїм героєм гри. Учасники вебінару вивчатимуть базовий синтаксис мови програмування Python на ресурсі codecombat.com.
Мета вебінару: ознайомити школярів з поняттями алгоритмізації та програмування, базовим синтаксисом мови програмування Python, основними типами даних засобами ресурсу codecombat.com.
Очікувані результати: отримання теоретичних знань та практичних навичок в складанні лінійних алгоритмів із застосуванням вбудованих функції з різними типами даних.
Категорії учасників: школярі 13-17 років.
Спікер: Дейнега Лариса, старший викладач Національного університету "Запорізька політехніка", тренер Академії цифрового розвитку, Google Certified Educator Level 1.
Умови участі:
попередня реєстрація учасників (реєстрація відкрита до 23.00 23.04.2021 р.);
участь у вебінарі (безкоштовно);
отримання сертифікату на 2 академічні години за умови успішного складання тестування (80% правильних відповідей) до 16.00 29 квітня 2021 року та оплати його вартості - 100 грн.
Сторінка вебінару: https://sites.google.com/view/26042021/
Посилання для реєстрації учасника (реєструвати дитину має один з її батьків чи опікунів): forms.gle/pwUj1xqepE8uEkks6
Академія цифрового розвитку запрошує педагогів стати учасниками віртуальної майстерні «Використання Google інструментів для організації ефективної взаємодії на різних етапах навчальних занять», яка відбудеться 23 квітня 2021 року о 16.30.
Віртуальна майстерня буде Вам цікавою, якщо Ви:
цікавитеся можливостями використання Google інструментів для організації освітнього процесу;
шукаєте нові онлайн-інструменти для успішної організації взаємодії на різних етапах навчальних занять/уроків.
Мета заходу: формування фахової компетентності педагогів щодо організації ефективної взаємодії на різних етапах навчальних занять.
Категорії учасників:
До участі у заході запрошуються учасники освітнього процесу, усі, хто зацікавлений використовувати Google інструменти для плідної взаємодії учасників освітнього процесу.
Учасники віртуальної майстерні матимуть змогу:
ознайомитися з перевагами та можливостями використання Google інструментів для організації ефективної взаємодії на різних етапах навчальних занять/уроків;
опанувати або удосконалити навички роботи в додатках ( Google Документи , Google Jamboard, Google Форми, Google Таблиці, Google Презентації, Google Малюнки, Google Мої Карти, Google Keep)для організації ефективної взаємодії учасників освітнього процесу.
Спікер: Наталія Маркусь, вчителька історії, правознавства, громадянської освіти загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 смт. Козова Тернопільської області, вчитель-методист; тренерка освітніх програм (Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується Європейським центром Вергеланда у співпраці з МОН, Всеукраїнської асоціації вчителів історії та суспільних дисциплін "Нова доба"); Google Certified Educator Level 1.
Умови участі:
участь у вебінарі – безкоштовна
попередня реєстрація учасників https://forms.gle/cX4meUByZLWjQ3vU6 триває до 22 квітня 2021 року;
вартість електронного сертифіката на 2 академічні години - 100 грн.
Після реєстрації Вам надійде на вказану електронну скриньку інструкція для роботи.
Детальна інформація на сторінці заходу: https://bit.ly/3fLPNWv
Зареєструватися можна за покликанням.
Академія цифрового розвитку запрошує педагогів взяти участь у вебінарі “Використання додатку Google Jamboard для ефективної взаємодії вчителя та учнів на уроках природничого циклу", який відбудеться 21 квітня 2021 року о 17.30.
Після завершення вебінару учасники зможуть:
створювати інтелект-карти, “асоціативні кущі” за допомогою додатку Google Jamboard;
підвищувати пізнавальну активність учнів, їх інтерес до вивчення, узагальнення та систематизація навчального матеріалу, сприяти розвитку їх логічного, творчого мислення;
наповнювати структуру персонального блогу-портфоліо, освітнього веб-сайту візуальним контентом.
Мета:
вдосконалення цифрової компетентності та педагогічної майстерності педагогів, активізація їх творчого
потенціалу.
Категорії учасників:
вебінар для вчителів природничих дисциплін, студентів природничих факультетів.
Спікер вебінару: Інна Казанцева, учитель хімії та біології вищої категорії, учитель-методист,
Google Certified Educator Level 1
Умови участі:
участь у вебінарі - безкоштовна;
попередня реєстрація учасників https://forms.gle/w6LwNsLHD2CaCoRW8 триває до 20 квітня 2021 року;
вартість електронного сертифіката на 2 академічні години - 100 грн.
Після реєстрації на вебінар Вам надійде на вказану електронну скриньку інструкція для роботи.
Детальна інформація на сторінці заходу.
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання за дистанційним курсом “Використання інтерактивних аркушів та плакатів в освітній діяльності” з 10 до 24 квітня 2021 року.
Під час курсу учасники зможуть навчитися створювати:
демонстраційні інтерактивні плакати (ThingLink, Genial.ly);
інтерактивні плакати для шкільних газет, постерів та малювання (Canva, Jamboard);
інтерактивні аркуші (Liveworksheets, WIZER);
онлайн-дошки для збереження нотаток, та організації спільної роботи з різноманітним контентом (Сonceptboard, Miro);
використовувати інтерактивні аркуші та плакати в освітньому процесі.
Програма курсу затверджена протоколом № 2 від 04 березня 2020 року та опублікована на сторінці "Програми курсів".
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Використання інтерактивних аркушів та плакатів в освітній діяльності" в кількості 30 годин.
Інформаційний лист: http://bit.ly/3lugNdY
Детальна інформація про курс: https://sites.google.com/view/10-24-04-2021
На вас чекає команда тренерів Академії цифрового розвитку: Ольга Богданова та Ольга Захар, які нададуть кваліфіковану консультацію під час навчання.
З нами навчатися цікаво, легко, корисно, сучасно, захопливо, зручно!
Якщо Ви доволі давно не наважуєтеся розпочати підготовку учнів до ЗНО з англійської або відчуваєте брак досвіду чи знань, не шукайте відповіді у тому важкому терміні «прокрастинатор». Маєте можливість зробити бажане реальністю!
В процесі ефективного спілкування з тренером ви зможете самостійно:
- застосувати критерії схеми перевірки бланків А, Б та нараховувати тестові бали за виконані завдання;
- розробити власну стратегію щодо налаштування системи ефективної роботи учнів;
- виконати завдання сертифікаційної роботи на рівнях складності B1 та B2;
- психологічно підтримувати учнів у процесі підготовки до складання ЗНО.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Система успішної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів англійської мови" в кількості 15 годин.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/lz1hNJr
Посилання на форму реєстрації: https://cutt.ly/qzM1AcQ
Сайт курсу: https://cutt.ly/qzMNMl0
Унікальність курсу полягає в можливості здійснення системного аналізу сертифікаційної роботи від першої сторінки до бланків, а також поставити питання, які стосуються практичного підходу до виконання і не згадуються в її характеристиці чи критеріях перевірки. Тренер Академії цифрового розвитку Світлана Мотижен має власний досвід складання та підготовки до ЗНО та міжнародних мовних іспитів.
До участі у заході запрошуються вчителі та педагоги шкіл та ВНЗ, а також працівники департаментів освіти!
Всеукраїнський онлайн-урок приурочений до Європейського тижня цифрової грамотності та спрямований на розвиток навичок працівників освітньої сфери у користуванні безкоштовними додатками Google. На учасників чекатиме майстер-клас від сертифікованого тренера Google про найважливіші цифрові інструменти, які допомагають у роботі освітян, і без яких налаштувати ефективний процес у час дистанційної освіти вкрай складно.
Сайт події: http://bit.ly/umk2603 .
Зареєструватися можна за покликанням.
Учасники, які по завершенню успішно складуть тест, отримають сертифікати про проходження, видані спільно програмою “Дія.Цифрова Освіта” та Академією цифрового розвитку.
До участі у заході запрошуються усі співробітники державних установ!
Захід буде проведено в рамках Європейського тижня цифрової грамотності (All Digital Week) ‒ щорічної кампанії з цифрового включення та розширення можливостей.
Учасники вебінару матимуть змогу:
покращити свої знання та отримати практичні навички використання інструментів Google Workspace;
ознайомитись з різноманіттям цифрових переваг Google у професійній діяльності державних службовців, включаючи можливості одночасної роботи в спільних документах, нотатках, таблицях, безкоштовної та швидкої розробки сайту-візитівки;
навчитись використовувати цифрові інструменти для підвищення ефективності професійних досліджень, аналізу результатів діяльності, оптимізації роботи в інтернеті.
Сайт події: http://bit.ly/vall2503 .
Зареєструватися можна за покликанням.
Учасники, які по завершенню успішно складуть тест, отримають сертифікати про проходження, видані спільно програмою “Дія.Цифрова Освіта” та Академією цифрового розвитку.
Програма курсу "Додатки Google в освітній діяльності" має гриф МОН від 29.01.2019 р. №22.1/12-Г-22. Разом з тим, практика впровадження курсу за останні 5 років демонструє успішні результати у всіх регіонах України: переможець Всеукраїнського конкурсу кращих практик щодо впровадження електронної демократії в закладах освіти в номінації “Цифрова компетентність педагога”, десять підписаних меморандуми про співпрацю з партнерами в освітньому і громадському секторі, органах влади і місцевого самоврядування; вісім регіональних тренінгів, шість договорів на використання програми в різних ОІППО, більше 10000 учасників, успішні моделі для закладів освіти, персональні кейси для застосування педагогами в освітній діяльності.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Додатки Google в освітній діяльності" в кількості 60 годин.
Інформаційний лист: http://bit.ly/30YCnxX
Посилання на форму реєстрації: http://bit.ly/3eHPY4O
Ознайомитися з відгуками учасників грудневої сесії 2020 року можна за посиланням: https://bit.ly/2JjW9yt
Академія є суб'єктом підвищення кваліфікації https://bit.ly/2QXO2by.
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку Наталією Підобід та Оксаною Барабаш, компетенції кожної з яких підтверджені сертифікацією Google for Education. Протягом терміну навчання тренерки будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації на навчання за дистанційним курсом “Сучасні онлайн-інструменти сучасного вчителя” з 15 березня до 04 квітня 2021 року.
Під час курсу учасники зможуть навчитися:
створювати персональні веб-ресурси (навчальний сайт, блог-портфоліо, батьківську спільноту);
наповнювати власні веб-ресурси навчальним та демонстраційним матеріалом;
створювати онлайн вправи та ігри у додатках LearningApps, eTreniki, Міксіке;
використовувати онлайн інструменти для створення завдань (ребуси, хмари слів, онлайн-пазли, ментальні карти, стрічки часу);
створювати інтерактивні аркуші, плакати, віртуальні дошки (LiveworkSheets, ThingLink, Padlet);
здійснювати зворотній зв’язок за допомогою інструментів Quizizz та Еdpuzzle.
Програма курсу затверджена протоколом № 2 від 04 березня 2020 року та опублікована на сайті http://bit.ly/2WdDZCN.
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації "Сучасні онлайн-інструменти сучасного вчителя" в кількості 60 годин.
Інформаційний лист: http://bit.ly/2PshqJ5
Детальна інформація про курс: https://sites.google.com/view/15-03-04-04-2021
На вас чекає команда тренерів Академії цифрового розвитку: Ольга Богданова та Ольга Захар, які нададуть кваліфіковану консультацію під час навчання.
З нами навчатися цікаво, легко, корисно, сучасно, захопливо, зручно!
Академія цифрового розвитку та ГО “Центр освітніх ініціатив і інновацій” запрошують педагогів взяти участь у вебінарі “Електронне портфоліо вчителя”, який відбудеться 12 березня 2021 року о 17.30.
Вебінар буде Вам цікавим, якщо Ви:
бажаєте розпочати роботу над створенням та просуванням власного бренду;
плануєте атестуватися чи просто розповісти всьому світу про себе як про талановитого та перспективного педагога;
цікавитеся особливостями створення електронного портфоліо та бажаєте дізнатися, які матеріали варто розмістити в електронному портфоліо;
шукаєте нові онлайн-інструменти для створення електронного портфоліо.
Мета вебінару: формування фахової компетентності педагогів щодо створення електронного портфоліо вчителя.
Під час вебінару учасники:
переконаються, що створити електронне портфоліо - просто;
отримають набір онлайн-інструментів для створення електронного портфоліо;
в подарунок від спікера отримають декілька лайфхаків щодо наповнення електронного портфоліо.
Спікер вебінару: Ольга Богданова, учитель інформатики вищої категорії, Вчитель-методист, методист вищої категорії, тренер Центру освітніх ініціатив і інновацій, викладач програми Intel "Шлях до успіху", тренер Нової української школи, Google Certified Educator Level 1
Умови участі:
участь у вебінарі - безкоштовна;
попередня реєстрація учасників https://forms.gle/Lav4i6YcbYbw3NWr8 триває до 12 березня 2021 року;
вартість електронного сертифіката на 2 академічні години - 100 грн.
Після реєстрації на вебінар Вам надійде на вказану електронну скриньку інструкція для роботи.
Детальна інформація на сторінці заходу: https://sites.google.com/view/12-03-2021
Унікальний дистанційний курс для вчителів англійської мови “ZNO Writing: Як перевірити?”:
Знімаєте 1 бал за кожну граматичну помилку в учнівських творах?
Втомилися розробляти тести на 12 речень через відсутність матриці нарахування балів?
Пропонуємо 5 кроків до ефективного оцінювання:
будь-якого тесту
вправи на довільну кількість запитань
будь-якої письмової роботи у форматі ЗНО!
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат із фаховим компонентом на 15 годин.
Що потрібно:
1). Заповніть реєстраційну форму.
2). Підтвердіть здійснення оплати.
3). Приєднайтеся до віртуальної навчальної кімнати (перевірте свою електронну скриньку)
Деталі та посилання:
Термін навчання: 11-26 березня
Фаховий компонент: 15 годин
Вартість ДК: 600 грн
Програма ДК: клікніть тут
Сайт ДК: клікніть тут
Форма реєстрації: клікніть тут
Форма підтвердження оплати: клікніть тут
Інформаційний лист: клікніть тут
Сайт курсу: https://cutt.ly/3k5NoXy
Унікальність курсу полягає в можливості здійснення системного аналізу критеріїв перевірки сертифікаційної роботи, а також поставити питання, які стосуються практичного підходу до виконання і не згадуються в її характеристиці чи критеріях перевірки. Тренер Академії цифрового розвитку Світлана Мотижен має 12-річний досвід роботи екзаменатором ЗНО.
Академія цифрового розвитку оголошує про початок реєстрації для навчання за дистанційним курсом "Електронний журнал в освітній діяльності за допомогою Google Таблиць" із 22 лютого до 10 березня 2021 року.
Курс має практичне спрямування, враховує напрями щодо використання електронних журналів з використанням сервісу Google Таблиці, імпортування оцінок до Google Таблиці з Google Клас, використання формул для автоматизації обчислень, знайомство з онлайн-сервісами, які працюють на базі Google Таблиць.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Електронний журнал в освітній діяльності за допомогою Google Таблиць" в кількості 15 годин.
Інформаційний лист: https://cutt.ly/rkcKU9t
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/QXbw1dUDbzMomsb57
Сайт курсу: https://cutt.ly/kkcOrt2
Формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку у середовищі Google Meet. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Слухачі опанують роль учня та вчителя у середовищі Google Classroom. Розберуться з інтерфейсом, типами завдань, способами організації комунікації, процедурою тестування та оцінювання; навчаться планувати і проводити вебінари та відео-уроки (у середовищі ZOOM та LOOM).
Вимоги до слухачів: ОС Windows та Google Chrome – рівень користувача, наявність веб-камери та встановленої ОС Windows вище XP.
За підсумками курсу учасники - електронний сертифікат на 30 годин.
Форма для реєстрації: https://forms.gle/JaZTc3YjgBUckvKU6
Сайт курсу: https://cutt.ly/OjfNEEm
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, компетенції кожного з яких підтверджені сертифікацією Google for Education, які протягом терміну навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Інтерактивні презентації, плакати, інфографіка, вправи, ігри, вікторини, відео... Скільки онлайн-додатків ви використовуєте для створення дидактичних ресурсів? Вивчаєте інтерфейс, призначення інструментів, правила розміщення, тарифний план та обмеження, публікація та доступ - все це потрібно знати для роботи в тому чи іншому додатку.
Платформа Genially - інструмент для створення всіх видів дидактичних ресурсів, презентацій, ігор, інтерактивних зображень, карт, ілюстрованих процесів, резюме і т.д. Станьте геніальними разом з нами!
В процесі ефективного спілкування з тренером ви навчитеся створювати:
персональний брендинг;
інтерактивні плакати та презентації;
інфографіку;
віртуальний підручник та відеопрезентації;
вправи, ігри та вікторини.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Використання сервісу Genially в електронному навчанні" в кількості 30 годин.
Інформаційний лист: http://bit.ly/389Rmd6
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/4t9qLx3uNfsLKNzW6
Сайт курсу: https://sites.google.com/view/14-28-02-2021
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Якщо Ви шукаєте нові цифрові інструменти для навчання учнів, то знайомтеся - сервіс Spiral! Його інструменти допоможуть Вам і на звичайному уроці, і під час віддаленого навчання.
В процесі ефективного спілкування з тренером ви зможете навчитися самостійно:
створювати та налаштовувати онлайн-активності для учнів, зокрема опитування, тести, інтерактивні відео та презентації;
організовувати дискусії та спільну роботу учнів з різноманітним контентом;
використовувати створені онлайн-активності під час дистанційного та очного навчання.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Використання сервісу Spiral у “змішаному” навчанні" в кількості 15 годин.
Інформаційний лист: http://bit.ly/2YAmLze
Посилання на форму реєстрації: http://bit.ly/3ptLbGw
Сайт курсу: http://bit.ly/36iAa3a
Індивідуальна освітня траєкторія!
Оновлений зміст, який враховує актуальні оновлення для ліцензії G Suite for Education!
На період навчання персональний обліковий запис в реальній системі!
Курс має практичне спрямування, враховує всі напрямки щодо розгортання середовища G Suite for Education щодо планування, технологічного супроводу й здійснення основних налаштувань системи, організації освітньої діяльності через інструмент Google Клас, здійснення взаємодії з батьками чи опікунами учнів / студентів, налаштування дієвого спілкування, розсилок та ознайомлення з прикладами ефективних рішень для комплексного впровадження в діяльність закладу освіти.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії" в кількості 15 годин.
Інформаційний лист: http://bit.ly/2Yw76RA
Посилання на форму реєстрації: http://bit.ly/36uxkrV
Сайт курсу: http://bit.ly/3tduyRL
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, компетенції кожного з яких підтверджені сертифікацією Google for Education, які протягом терміну навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Якщо ви цікавитесь технологією освітніх вебквестів або технологією перевернутого класу, то вам саме до нас!
В процесі гри Ви:
дізнаєтесь як забезпечити себе безпечною роботою в мережі Інтернет;
що таке інтернет-піратство та цифровий слід;
як захистити себе на законодавчому рівні;
чи варто дотримуватися академічної доброчесності;
які існують види кіберзагроз;
здобудете навички створення безпечних паролів до онлайн-ресурсів;
навчитесь розпізнавати фейкові публікації, сайти та облікові записи користувачів;
дізнаєтесь, як протистояти кіберагресії та кібербулінгу.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою освітнього вебквесту до Дня безпечного інтернету в кількості 10 годин.
Інформаційний лист: http://bit.ly/3j5Y9ru
Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/UBCQ7TEaRygNpCsY8
Програма курсу: http://bit.ly/2YAcYcI
Якщо Ви доволі давно не наважуєтеся розпочати підготовку учнів до ЗНО з англійської або відчуваєте брак досвіду чи знань, не шукайте відповіді у тому важкому терміні «прокрастинатор». Маєте можливість зробити бажане реальністю!
В процесі ефективного спілкування з тренером ви зможете самостійно:
застосувати критерії схеми перевірки бланків А, Б та нараховувати тестові бали за виконані завдання;
розробити власну стратегію щодо налаштування системи ефективної роботи учнів;
виконати завдання сертифікаційної роботи на рівнях складності B1 та B2;
психологічно підтримувати учнів у процесі підготовки до складання ЗНО.
За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Система успішної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів англійської мови" в кількості 15 годин.
Інформаційний лист: https://bit.ly/34x6wGV
Посилання на форму реєстрації: https://bit.ly/3opVMlP
Сайт курсу: https://bit.ly/35EXoiS
Унікальність курсу полягає в можливості здійснення системного аналізу сертифікаційної роботи від першої сторінки до бланків, а також поставити питання, які стосуються практичного підходу до виконання і не згадуються в її характеристиці чи критеріях перевірки. Тренер Академії цифрового розвитку Світлана Мотижен має власний досвід складання та підготовки до ЗНО та міжнародних мовних іспитів.
Слухачі опанують роль учня та вчителя у середовищі Google Classroom. Розберуться з інтерфейсом, типами завдань, способами організації комунікації, процедурою тестування та оцінювання; навчаться планувати і проводити вебінари та відео-уроки (у середовищі ZOOM та LOOM).
Вимоги до слухачів: ОС Windows та Google Chrome – рівень користувача, наявність веб-камери та встановленої ОС Windows вище XP.
За підсумками курсу учасники отримають електронний сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Організація освітнього середовища засобами Google Classroom" в кількості 30 годин.
Форма для реєстрації: https://forms.gle/JaZTc3YjgBUckvKU6
Сайт курсу: https://cutt.ly/OjfNEEm
Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, компетенції кожного з яких підтверджені сертифікацією Google for Education, які протягом терміну навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!
Сертифікат про участь надається учасникам, які успішно складуть тестування за підсумками вебінару
Учасники ознайомляться з перевагами та можливостями застосування цифрових інструментів Google для організації взаємодії, спільної діяльності, ефективної комунікації в освітній діяльності; зможуть опрацювати рішення як організувати зворотній зв'язок між учителем та учнем, викладачем та студентом, керівником та колективом за допомогою комп'ютера та мобільного пристрою; а також які переваги надає G Suite for Education для комплексного впровадження в діяльність закладу освіти.